Dyskusja o sytuacji na św. 165

japacz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
696
ja od około 3 tygodni nie mieszam się w sprawy rady :) nie interesuje mnie dyplomacja, zajmuje się grą :)
Także spływa to po mnie mocno :)
Koniec układów z CHO? spoko, więcej darm, co mnie to :) wioska to wioska :)
najwyraźniej tak miało być, nie brałem w tym udziału, więc ja się tylko dostosowuje do sytuacji,
skoro tak wyszło tzn, że był ku temu powód, proste
Cheff nie jest świadomy bo od 4 tygodni nie zajmuje sobie głowy dyplomacja

dziewczyna z biblioteki

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
662
@instruktor-pro wyzywasz nas od pajaców krętaczy oszustów zdrajców, a jak Ci 15 letni Kacper 2 tygodnie temu na dsc mówił, że się wydarzy i żebyś przeszedł do nas zachowując prawa i wspólną nazwę to mówiłeś, że dasz sobie rade XD
Ostrzegałem Cię kilka razy o tym co się wydarzy, twoi gracze (NIE RADA TYLKO SZARZY GRACZE) pisali do mnie od 42 dni.

obraz_2021-07-27_162523.png

Ostatnia edycja:

kanniball

Łucznik
Wynik reakcji
334
co tam słychać u albercikdna ?

wczoraj taki wielki przyjaciel PAIN bo prowadził jako pierwszy gdy zawiał wiatr, a dzisiaj już bierze udział w dyscyplinie rzutów.
fajnie bywuś że masz takich graczy z różnych dyscyplin

1627405206286.png

był tylko potrzebny aby namówić innych do hejki, swoje zrobił i nara?

Velka

Pikinier
Wynik reakcji
28
co tam słychać u albercikdna ?

wczoraj taki wielki przyjaciel PAIN bo prowadził jako pierwszy gdy zawiał wiatr, a dzisiaj już bierze udział w dyscyplinie rzutów.
fajnie bywuś że masz takich graczy z różnych dyscyplin

View attachment 28209
był tylko potrzebny aby namówić innych do hejki, swoje zrobił i nara?
pare osob przez noc się przewinęło przez zasta na alberciku, niestety okropnie zorganizowane konto i położenie, może wyglądało by inaczej jakby on był na koncie :p

kanniball

Łucznik
Wynik reakcji
334

pare osob przez noc się przewinęło przez zasta na alberciku, niestety okropnie zorganizowane konto i położenie, może wyglądało by inaczej jakby on był na koncie :p
czyli tak jak myślałem, akcja rekrutacja bierzemy wszystkich co chcą kosować razem z nami i później pomyślimy co dalej

szunaj23

Chłop
Wynik reakcji
0
ej bibliotekarka co tak zamilkłeś na pw plemiennym zawiodłem po pytaniu czy teraz oddam wioski po ponad 1000 ataków no weźcie cos dokładajcie szybciej bo słabo wam to idzie