Dyskusja o sytuacji na św. 165

Wynik reakcji
92
10 minut nad tym myślałeś? Ta jedna szara komórka musiała nieźle się napracować
mam co robić i nie siedze tylko tutaj, dodatkowo przygłupie ty z żółtymi papierami wyjechłeś o 23.50 a mój wcześniejszy post 23.41, sam próbowałeś coś wymyślić 10 minut, więc wymyśl coś lepszego.
zresztą co ja wymagam jak 13 po 3 dniach wymyślili fejk konto misi i podrobione screeny. lepiej nie pisz nic o myśleniu bo jeżeli pod tą nazwe przypisujesz tego typu zagrywki to masz złą definicje.

Joker0

Miecznik
Wynik reakcji
44
witam wszystkich mialem sie nie odpalac juz ale to jest silniejsze ode mnie:) dzis zmieniam losy tego swiata dlatego informuje by to bylo dla wszystkich jawne i logiczne,pisaliscie nie raz ze szopen zly itd wiec od dzis bedziecie mieli slusznosc tak pisac bo dzis wieczorem tak jak wy mieszaliscie tak ja postanowilem zamieszac na tym swiecie...
Witaj królu, mam nadzieje ze chodzi o zaproszenie dla mnie?

Deckuś

Miecznik
Wynik reakcji
138
witam wszystkich mialem sie nie odpalac juz ale to jest silniejsze ode mnie:) dzis zmieniam losy tego swiata dlatego informuje by to bylo dla wszystkich jawne i logiczne,pisaliscie nie raz ze szopen zly itd wiec od dzis bedziecie mieli slusznosc tak pisac bo dzis wieczorem tak jak wy mieszaliscie tak ja postanowilem zamieszac na tym swiecie...
wrócił król, niech żyje król!

pewnie z 13 lub jakimiś innymi chojrakami sojusz podpisze, syndrom sztokholmski xD

Deckuś

Miecznik
Wynik reakcji
138
Cieszy mnie ze mam taki wpływ na Twoje decyzje, czyli dobrze przewidziałem 3 dni temu twoje ruchy xD amatorka, ale tonący brzytwy się chwyta

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
1.951
Szopen przecież dawno mówił że jak uzna że centrum jest przegrane to będzie uciekal za JC. Najwyraźniej to nie wystarczyło i trzeba kolejne kroki podejmować