Dyskusja o sytuacji na św. 165

pokei powrót

Pikinier
Wynik reakcji
9
Kanibal a raczej Hanibal czy jak tam wolisz :) miałem się nie udzielać dużo lecz patrząc na Wasze prostackie zachowanie jest dla mnie śmieszące...

Nie umiecie stanąć z nami równo do walki tyko takim sposobem?

Straciliście wczoraj wioseczkę wieczorem. Rano również prawie się udało. Wrum was gryzie od środka. Szon już się zbiliza i teraz czujecie że nie idzie po waszej myśli?

Przedstawiłem sprawę jasno żaden czlon FAQ nie stanie z wami a raczej konkretniej żadnej gracz mój nie pójdzie za wami aby resztę zostawić.

Jeśli mówiłeś że z moich 30 pewnych masz połowę 13-14 którzy czekają na zaproszenie to czemu nie bierzesz? Bo ich nie masz idą tylko nawiniaki które myślą że tak jest. A co z 4 którzy przyszli jest jeden mniej drugi też przywitał karetę a myślisz że obstawą na dwie połówki offa w czym jeden wpadł za wcześnie bo bez taranow wystarcza? To zbyt przeceniłeś swoje możliwości. A tydzień minął już któryś i jak nie widać tak nie słuchać.

Teraz czujecie to że branie warzyw tylko dla defa wychodzi, wychodzi tak że wyślą w jedno miejsce a gracze którzy przeszli mowa o reszcie czyli jeszcze 3 już pisze :) to bierz ile możesz bo rozwalenie nas od środka Ci nie wyjdzie.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

kanniball

Łucznik
Wynik reakcji
334
Cieszę się, że w końcu przyznaliście się do istnienia swojej koalicji, jeszcze jak dodacie kilka nowych plemion do koalicji to powinniście mieć szanse bo 20 rzeczywiście może nie wystarczyć do równej walki <shrug>

Co do Jarosława to jedynie Smuteczek może odpowiadać za jego działania bo to podobno jego prawa ręka ale jak masz taką solidną ekipę z 163 to nie powinieneś się niczego obawiać?

Ostatnia edycja:

pokei powrót

Pikinier
Wynik reakcji
9
Bo póki czekamy na jakiś atak. Ale sory troszkę straciliście na Wrum :) ale ich nie ma dodanych do wojny

Koalicja? Hmmm ja bym tego nie nazwal koalicja. Bo do niej nie należymy. I nie będziemy. Ale informacje dochodzą więc nam to na korzyść.

A poza tym chcesz uważaj i dodaj nas do koalicji jakiej tam chcesz. Napisz jak chcesz ze równie dojdziemy do was i nasi gracze zgodzili się na to aby ich przjowac w imię dobrej 13stki.

Idę stad bo poziom waszej gry jest zalosny

Ostatnio edytowane przez moderatora:

dziub

Pikinier
Wynik reakcji
21
heloł, Jarosław to ja xd Dziub wraca i będzie wyjaśniał petów, na poczatek ten anonus pokei powrót czy jak się tam nazywasz :D

tak, rozbijam plemiona od środka, rekrutuje, gram brudno i mam beke z takich krakersów jak Ty ;]
coś jeszcze chcesz dodać czy mogę iść wysyłać zapki Twoim? mam dużo chętnych więc jakaś selekcję muszę zrobić :c

Krucifonix

Chłop
Wynik reakcji
0
nie furia tylko kilku graczy z tej sekty całej bóg, także jest to możliwe, dodatkowo was dzisiaj ładnie pojechali z tego co ptaszki donoszą

mi ten cały marynarz śmierdzi.... ...do kogo bym nie napisał do niego odsyłają i nawet nie chcą pisać...

VisyQ

Chłop
Wynik reakcji
9
Najlepsze plemie swiata 165 to pain, które potrzebuje kretów w masowce święta furia?