Dyplomacja ś182

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209035
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser209035

Guest
Witam serdecznie
Jeśli ktoś uważa, że za długie, proszę nie czytać.
Polecam jednak, bo są to ważne informacje dla ś182 i dyplomacji.
Moje opowiadanie jest rzetelne i uczciwe, ponieważ nie gram i nie jestem żadną ze stron toczących się konfliktów.


Oczywiście nie trudno się domyślić, że chodzi o startującą tutaj podróbkę plemienia Jutro.
Założyciele zapewniają, że to nie Jutro, jednak skład osób wskazuje, że jest to jakaś forma kopii tego haniebnego tworu.

Jest to plemię, które pokonałem (wraz z ekipą wielkiego NTL, założonego przez Donka) na ś75 a następnie zadbałem, by na każdym kolejnym świecie, prawda o ich obrzydliwym sposobie gry była znana i zapamiętana.

Na ś75 to plemię posiadało jeszcze jakieś zasady i normy uczciwości.
Klęska jaką ponieśli, wyrządziła najwidoczniej ogromne szkody na psychice.

Na ś145 ten haniebny twór przeszedł samego siebie. Wbijali kosę sojusznikom, złamali warunki umowy koalicyjnej, dogadywali się z wrogiem, przyjmowali kosowników. Robili wszystko co mogli, by zdobyć blaszki. Żadnych zasad.
Pomijam już aspekt tego, jak przekroczyli wszelkie granice przyzwoitości robiąc obrzydliwe rzeczy dotyczące Kari.
Ale to lepiej zapomnieć i nie wspominać. Skupmy się na grze.
Świat wygrali przyczepiając się jak rzep do Forzy, która wykonała całą robotę.

Na ś170 plemię P odrobiło pracę domową, zauważyło, że wiecznie chcą jechać na plecach innych i odpowiednio do tego ich potraktowało. Świat, który byli pewni, że wygrają, skończyli z pustymi rękami.

Świat 176, to kolejny majstersztyk. Gdy mieli już wygrany świat, zaczęli łamać warunki koalicji i rozpoczęli prace nad wbiciem kosy w sojusznika - Tajemnice.
Tajemnica jednak była dużo cwańsza, przejrzała ich zamiary i uderzyła jako pierwsza.
Efekt?
Jutro wystraszone i upokorzone zniknęło z mapy w niecałe 2 tyg.
To była prawdziwa rzeź.

Czego spodziewać się po tym świecie?
Przypomnę, że to prawie ta sama ekipa.
Oczywiście, nie wszyscy gracze są winni temu, że to kierownictwo Jutra odpowiada za wszystkie te haniebne czyny.
Jednak swoją obecnością w tym tworze, przyczyniają się do takiego sposobu gry.

Nie spodziewajcie się, że jakiekolwiek umowy będą dotrzymane.
Jedna z najbardziej wpływowych osób w tym plemieniu, członek rady @kangurek mao, wyraźnie pisał:
'My też musimy teraz wbijać kosy sojusznikom'

Jeśli jednak zdecydujecie się z nimi cokolwiek podpisać, pod żadnym pozorem nie dzielcie działu IPN.
Ten sam @kangurek mao, gdy nie wytrzymuje ciśnienia, wywleka na główne forum wszystko co może. Bądźcie czujni

To tyle. Życzę udanej zabawy w pojechaniu podróby Jutra. Jutro bez Rajmunda, nie jest Jutrem.


A tak grają zwycięzcy 2 światów:

Screenshot_20220821-134613~2.png

Screenshot_20220904-174845~2.png


To tylko dwa przykłady, jest tego pełno.

Dobrej nocy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Wacek co się odkleił, nawet nowe konto odpalił, bym zobaczył oznaczenie na ignorze^^

Każdy normalny gracz zdaje sobie sprawę, że brakuje ci piątej klepki, więc na nic te twoje zakłamane pierdolomento, które można obalić w dwie minuty, tylko po co, skoro ty i tak sobie nie dasz przegadać ^^

Powiem to, co mówiłem już nie raz - Wacek, LEKI <cisza> <cisza> <cisza>
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Witam serdecznie
Jeśli ktoś uważa, że za długie, proszę nie czytać.
Polecam jednak, bo są to ważne informacje dla ś182 i dyplomacji.
Moje opowiadanie jest rzetelne i uczciwe, ponieważ nie gram i nie jestem żadną ze stron toczących się konfliktów.


Oczywiście nie trudno się domyślić, że chodzi o startującą tutaj podróbkę plemienia Jutro.
Założyciele zapewniają, że to nie Jutro, jednak skład osób wskazuje, że jest to jakaś forma kopii tego haniebnego tworu.

Jest to plemię, które pokonałem (wraz z ekipą wielkiego NTL, założonego przez Donka) na ś75 a następnie zadbałem, by na każdym kolejnym świecie, prawda o ich obrzydliwym sposobie gry była znana i zapamiętana.

Na ś75 to plemię posiadało jeszcze jakieś zasady i normy uczciwości.
Klęska jaką ponieśli, wyrządziła najwidoczniej ogromne szkody na psychice.

Na ś145 ten haniebny twór przeszedł samego siebie. Wbijali kosę sojusznikom, złamali warunki umowy koalicyjnej, dogadywali się z wrogiem, przyjmowali kosowników. Robili wszystko co mogli, by zdobyć blaszki. Żadnych zasad.
Pomijam już aspekt tego, jak przekroczyli wszelkie granice przyzwoitości robiąc obrzydliwe rzeczy dotyczące Kari.
Ale to lepiej zapomnieć i nie wspominać. Skupmy się na grze.
Świat wygrali przyczepiając się jak rzep do Forzy, która wykonała całą robotę.

Na ś170 plemię P odrobiło pracę domową, zauważyło, że wiecznie chcą jechać na plecach innych i odpowiednio do tego ich potraktowało. Świat, który byli pewni, że wygrają, skończyli z pustymi rękami.

Świat 176, to kolejny majstersztyk. Gdy mieli już wygrany świat, zaczęli łamać warunki koalicji i rozpoczęli prace nad wbiciem kosy w sojusznika - Tajemnice.
Tajemnica jednak była dużo cwańsza, przejrzała ich zamiary i uderzyła jako pierwsza.
Efekt?
Jutro wystraszone i upokorzone zniknęło z mapy w niecałe 2 tyg.
To była prawdziwa rzeź.

Czego spodziewać się po tym świecie?
Przypomnę, że to prawie ta sama ekipa.
Oczywiście, nie wszyscy gracze są winni temu, że to kierownictwo Jutra odpowiada za wszystkie te haniebne czyny.
Jednak swoją obecnością w tym tworze, przyczyniają się do takiego sposobu gry.

Nie spodziewajcie się, że jakiekolwiek umowy będą dotrzymane.
Jedna z najbardziej wpływowych osób w tym plemieniu, członek rady @kangurek mao, wyraźnie pisał:
'My też musimy teraz wbijać kosy sojusznikom'

Jeśli jednak zdecydujecie się z nimi cokolwiek podpisać, pod żadnym pozorem nie dzielcie działu IPN.
Ten sam @kangurek mao, gdy nie wytrzymuje ciśnienia, wywleka na główne forum wszystko co może. Bądźcie czujni

To tyle. Życzę udanej zabawy w pojechaniu podróby Jutra. Jutro bez Rajmunda, nie jest Jutrem.


A tak grają zwycięzcy 2 światów:




To tylko dwa przykłady, jest tego pełno.

Dobrej nocy
Ale ty jesteś psem na którego płuc będę

Wrzuciłeś rapek gdzie to było bodajże w tamtym tygodniu a twoja nieudolna tajemnica nie potrafi przejąć wsi gdzie już praktycznie nie bronię wiec kłamstwa typu ze jutro zniknęło z mapy w 2 tygodnie to sobie zostaw bo pseudo frontowcy z tajemnicy nawet offow do karety nie umieją dokleić i jakoś dalej stoję na mapie
 

Bart Simpson

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.479
Ale ty jesteś psem na którego płuc będę

Wrzuciłeś rapek gdzie to było bodajże w tamtym tygodniu a twoja nieudolna tajemnica nie potrafi przejąć wsi gdzie już praktycznie nie bronię wiec kłamstwa typu ze jutro zniknęło z mapy w 2 tygodnie to sobie zostaw bo pseudo frontowcy z tajemnicy nawet offow do karety nie umieją dokleić i jakoś dalej stoję na mapie

Prawie nie bronię- cyk bunkier na bunkrze i blaszka za RO dnia xD
 

DeletedUser209035

Guest
Wacek co się odkleił, nawet nowe konto odpalił, bym zobaczył oznaczenie na ignorze^^

Każdy normalny gracz zdaje sobie sprawę, że brakuje ci piątej klepki, więc na nic te twoje zakłamane pierdolomento, które można obalić w dwie minuty, tylko po co, skoro ty i tak sobie nie dasz przegadać ^^

Powiem to, co mówiłem już nie raz - Wacek, LEKI <cisza> <cisza> <cisza>

Wczoraj rzucałeś mi like do postów.
Rozumiem, że to w ramach ignora było? Żałosny kłamczuszku

Czyje zdjęcie lub dane udostępnisz na tym świecie? Pozbawiona honoru miernoto
 

DeletedUser209035

Guest
Lecimy dalej

Screenshot_20220904-091030~2.png



---


Najśmieszniejszy jednak jest ten szczekacz @Kiedysiek
Tajemnica jedzie z nim jak z furą siana, a ten ma stan uniesienia, bo udało mu się ubić jedną karetę.
Brawo kiedyśku. Kiedyś będą z Ciebie ludzie.
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Wczoraj rzucałeś mi like do postów.
Rozumiem, że to w ramach ignora było? Żałosny kłamczuszku

Czyje zdjęcie lub dane udostępnisz na tym świecie? Pozbawiona honoru miernoto
Ignorowane posty też można polajkować, o ile się je wyświetli, dysbrainie jebany, kłamczuszku, nerdziu ^^
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
To po co wrzucasz ignora, skoro wyświetlasz sobie i tak moje posty?
Nie sądzisz, że to głupie?
Czasem ktoś coś cytuje i wtedy jednak warto widzieć, co ^^

Nawet jeśli to głupie, to na pewno nie głupsze, niż kłócenie z się z tobą, czyli osobą chorą umysłowo na tym forum ^^
 

DeletedUser209035

Guest
Czasem ktoś coś cytuje i wtedy jednak warto widzieć, co ^^

Nawet jeśli to głupie, to na pewno nie głupsze, niż kłócenie z się z tobą, czyli osobą chorą umysłowo na tym forum ^^

Powinieneś zatem mi współczuć a nie obrażać
 

DeletedUser209035

Guest
Jeśli chodzi o dyplomację mamy bardzo ciekawą sytuację i będzie ona wymagała wybitnych zdolności dyplomatycznych.

Z jednej strony 4-czlonowa masówka zwana podróbą Jutra, która nie ukrywa, że chce się na siłę zemścić na P.

Z drugiej najlepsze plemię tej gry (pomimo zordona w składzie) i wiele plemion będących wrogo nastawionymi do Jutrzaków.

Jak pisałem, nie wykluczam relacji dyplomatycznych na linii Jutro - P, jednak nie mają one szansy przetrwać. Podróba Jutra jest tak żądna zemsty, że kosę wbije w każdym przypadku.
Z drugiej strony podróba Jutra nie ma żadnych zdolności dyplomatycznych a P ma pełen wachlarz.

Ciekawe jak to się ułoży
 

Deleted User - 699812510

Guest
black snow a twoj ojciec to rafalala i ma sojusz z playboyami czy jakos tak
 

DeletedUser209035

Guest
Nie jesteś godzien, by wypowiadać mój login. Spływaj
 
Do góry