Dwie wioski na start.

Co Ty na to ?


  • W sumie głosujących
    295
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak dobrze sobie przypominam, było już takie rozwiązanie na którym specialu. Dla mnie nie było żadnych wad ani zastrzeżeń.
 

Deleted User - 2002360

Guest
Jestem za wprowadzeniem tego na jednym z zwykłych światow, na specialu wyszło dobrze, więc czemu nie na wolnych?
 

DeletedUser167160

Guest
Czemu nie, na wolnym świecie to może być ciekawa opcja ;)
 

DeletedUser34294

Guest
pamiętam pamiętam jak dwa trzy lata temu dokładnie rzuciłem taki sam pomysł na forum gdzie dotychczas jeszcze nigdzie w tamtym czasie nie był stosowany ależ w tedy zostałem zjechany przez któregoś z administratorów tej gry, a jak się zarzekał że takie ustawienia nigdy nie zostaną wprowadzone :D a teraz proszę proszę już nie jeden szybki świat taki wystartował i specjal ;)

ustawienia eleganckie jak na zwykły świat na pewno cieszył by się o wiele większą popularnością niż te inne, jednakże jedno co zauważyłem to to iż wioski wypadają troszkę za daleko od siebie według mnie powinny być bliżej
 

DeletedUser153359

Guest
wyjscie takiego swiata mogloby byc ciekawe 1 swiat to nieduzo a gdyby pomysl wypalil moznaby co jakis czas dawac takie cos ;)
 

DeletedUser167856

Guest
Hmm na tak. Potrzeba takich innowacji od czasu światów bez farmienia. Jakby takie światy wychodziły stosunkowo rzadko to byłoby to urozmaicenie :)
 

DeletedUser

Guest
Chętnie bym coś takiego zobaczyła. To ciekawa możliwość.
 

DeletedUser

Guest
Czemu nie już na jesień ?:D Ale ciekawe co na Admini plemion :D
 

DeletedUser158309

Guest
Świat z dwiema wioskami na start i bez farmienia. Wtedy byłaby możliwość kombinowania z EKO i przysyłaniem surowcó z jednej wioski do drugiej. Mogłoby to być ciekawe.
 

DeletedUser169715

Guest
całkowita zmiana strategii rozbudowy eko wojska :) , mogłoby być lekkie zamieszanie ale ogólnie jestem za i na wolnych i na specialu :)
 

DeletedUser167856

Guest
Wypuścić dwa takie światy na raz : jeden z farmieniem (nieograniczone) drugi bez. Każdy byłby zadowolony ;)
 

DeletedUser169171

Guest
Oczywiście jestem za...

Na wolnym świecie wieś 3k i prędkość 2 :)

Fajnie by było. :))
 

DeletedUser

Guest
Jestem za ,lecz jak najbardziej TYLKO i WYŁĄCZNIE specjal.
 

DeletedUser

Guest
Co za odkop. A co do tematu to jestem na tak :p :) Hardcorowy świat
 

DeletedUser180001

Guest
Ciekawe , ale oby tylko nie wioski np. 2 po 26 pkt , lepiej się skupić na jednej ^^
A 2 na etapie 500 pkt to spokojnie ;)
 

DeletedUser180884

Guest
głos na nie! :) wystarcza nam proste ustawienie i zagrany :)
 

DeletedUser186883

Guest
czemu nie rundka na wolnym świecie ... ale taki świat musiał by trwać krócej czyli z odkryciami... głos za
 
Status
Zamknięty.
Do góry