DeletedUser151753
Guest
No to się mylisz,wczoraj grałem rundę na czeskich ,gdzie każda wioska miała 418k .
To chyba był jakiś prywatny serv?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
No to się mylisz,wczoraj grałem rundę na czeskich ,gdzie każda wioska miała 418k .
To chyba był jakiś prywatny serv?![]()
Ja grałem kiedyś na rumuńskich plemionach ale to był prywatny serv to też takie wioski byłyI zagrody było z nieskończoną ilością miejsc
![]()

![;] ;] ;]](https://media.innogamescdn.com/com_DS_PL/Main_imgs/emotki/krzywy.gif)