Dwie wioski na start.

Co Ty na to ?


  • W sumie głosujących
    295
Status
Zamknięty.

DeletedUser151753

Guest
Ja grałem kiedyś na rumuńskich plemionach ale to był prywatny serv to też takie wioski były:) I zagrody było z nieskończoną ilością miejsc:D
 

DeletedUser

Guest
Ja grałem kiedyś na rumuńskich plemionach ale to był prywatny serv to też takie wioski były:) I zagrody było z nieskończoną ilością miejsc:D

Tak jest na niektórych szybkich, zagrodę trzeba zapełniać przez całą rundę i to jeszcze zostaje sporo miejsca. Tam to tylko wchodzisz do wioski włączasz rekrutację do godziny końca rundy,a resztę to jak trzeba wysłać wojsko.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Obecnie nie będziemy używać ustawienia więcej niż jednej wioski, bo okazało się, że funkcja ta wymaga dopracowania. Jak tylko zostanie to zrobione, to niewątpliwie na special zawita.
 

DeletedUser157154

Guest
specek, normalny świat.. wszystko jedno. pomysł dobry :D
 

DeletedUser151753

Guest
Na normalnym raczej i tak by nie było:D A z tego co Bryfft napisał wynika, że raczej długo sobie poczekamy na taki ewentualny start:)
 

DeletedUser162819

Guest
Specjalnie odszukałem ten wątek,bo przed chwilą na węgierskich szybkich miałem nieprzyjemność grać na 2 wioski.Jak dla mnie głupio się gra.Ogólnie nic konstruktywnego nie chciałem napisać,tylko ,że grałem od 2 wioch startowych,bo jak widać wyżej i tak jest to niemożliwe u nas.
 

DeletedUser161820

Guest
Możliwe na specku ale lepiej gdyby się zaczęło od np. 3.5k wioska :) i klepanie wojska a nie rozbudowywanie wsi
 

DeletedUser151753

Guest
Pewnie będzie jak z obozami na 42:D Przez pewien czas były...Później zostały usunięte i miały byc dopracowane ale jak na razie nie widac nic żeby robili w tym kierunku.Tak samo pewnie będzie z tym "dopracowaniem":)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł ciekawy sam w sobie i z pewnością dosyć urozmaicił by samą grę - jestem w stu procentach za i cieszy mnie, że ktoś wpadł na coś tak kreatywnego biorąc pod uwagę poniektóre pomysły ;) To się przynajmniej przyda... Propsuje :cool:
 

DeletedUser151753

Guest
Tylko jak na razie nie zostanie wprowadzony...Czytaj post Bryffta:D
 

DeletedUser

Guest
Wyrażam swoje zdanie na ten temat widząc post powyżej - chociaż moim zdaniem ciekawiej byłoby gdyby zawitała ta opcja może i na zwykłe światy :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem świetny pomysł. Po przetestowaniu nawet na normalnym świecie (fajnie by było żeby tak było już na św 62).
 

DeletedUser

Guest
...

Nie,chcecie miec odrazu 2 wioski wbijajcie na privy ...
privatewars(61k pkt na start) to taki przykład
s62 ma być normalny ;d
ps-kiedy rusza no ? kazdy czeka !
 

DeletedUser

Guest
Wstępne logowanie -> 2wioski na star i serwer po zalogowaniu paru tysięcy graczy pada na długo;/
można by było to testować na jakimś specialu albo szybkich ale nie na zwykłym świecie no chyba że z nieaktywnym farmieniem.
 

DeletedUser142529

Guest
pomysl moze byc ;) na specka w sam raz.
a tak z innej beczki: proponowalbym aby nastepny swiat mial na starcie eko 10/10/10 :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry