*dusia* do reprezentacji? Czas na zmiany!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser150331
  • Data rozpoczęcia

Czy *Dusia*(edinio) powinien dostać szansę gry w Polskiej Reprezentacji Plemion?

  • Tak

    Głosy: 23 54,8%
  • Nie

    Głosy: 19 45,2%

  • W sumie głosujących
    42
Status
Zamknięty.

DeletedUser150331

Guest
Witam!
Od jakiegoś czasu docierają do mnie różne informacje na temat gracza *dusia* potocznie zwanego edino.
Mówi się o jego dojściu do Polskiej Reprezentacji Plemion w piłce Plemionowej. Jak wiemy każdy gracz obecnie wbijający na rudny Polskich SP zna doskonale tego gracza,a co za tym idzie zna jego możliwości.Damian D bo tak nazywa się ten oto gracz ma niesamowity język dyplomatyczny grający na rundach SP potrafi w krótkim odstępie zebrać ponad 10 zastępstw!!! Czy to wada czy zaleta? Grając mecz np z Rosją może to być uznane jako największy + Polskiej historii Plemion.Dlaczego? Otóż ten gracz doskonale porozumiewa się w języku Rosyjskim , już od 4 podstawówki uczęszcza na lekcje obowiązkowe w placówkach,więc grając taki ważny mecz może mieć to duży wpływ na jego przebieg , kilka zastępstw i rywal bez szans , myślę że przy takiej inteligencji dina , każdy Rosjanin odda mu zastępstwo ew.usunie konto :)

Zgłaszam go do reprezentacji , nie możemy zmarnować takiego talentu!

Nieoficjalnie mówi się właśnie że ten oto gracz otrzymał propozycje gry w Rosji, Putin zaproponował mu 10 kg siana miesięcznie , jako że mieszka w Rutkach Nowych niedaleko granicy z Rosją może liczy na obywatelstwo tego kraju.
Już nieoficjalnie kilka gazet podaje informacje na temat że gracz *dusia* wspiera swoim deffem nowo podbity krym przed rząd Putinowski.
Więc to mówi samo za siebie!

CZAS NA ZMIANY CZAS NA REWOLUCJE!

EDINO DO REPREZENTACJI,JESTEŚMY SIŁĄ O JAKIEJ SIĘ NIKOMU NIE ŚNIŁO!!!

Potraktujcie ten post i ankietę bardzo poważnie.

z poważaniem Przemek(CoJaZrobiłemŻeTuJestem?)
 

DeletedUser171672

Guest
Oczywiście jestem ZA. Gracz Dusia aka Eddinio to bardzo znany, utalentowany i lubiany przez nas gracz! Juz dawno powinien zasialac szeregi naszej polskiej reprezentacji. Tak jak przedmowca mowil: nikt nie potrafi wyciagnac 10 zastepstw w ciagu jednej rundy, co wedlug mnie jest bardzo mocna strona eddinia. W naszej reprezentacji nie ma sobie rownych. Nawet nasz czolowy gracz Nieumiegrac? sam to przyznal na tsie, mowiac: "Kiedys gdy gralismy z forum moglem wbijac 2 h po starcie i ich wszystkich sam cisnac. Niestety kiedy do skladu forum dolaczyl Eddinio, zaczelismy przegrywac."
 

DeletedUser

Guest
Jestem jak najbardziej za , jest to kontrowersyjny lecz zarazem bardzo dobry gracz o dużym wykształceniu , oprócz Rosyjskiego biegle posługuje się łaciną ! , jest bardzo kreatywny i zarazem sprytny takich właśnie potrzebujemy do zasilenia naszej reprezentacji , również domagam się *Dusia*(edinio) do repki !
 

DeletedUser

Guest
Wszystko fajnie,tylko nie wiem po co ta znajomość języków tutaj jest podana;/ no,ale jeżeli już o tym mowa;p jeszcze suahili się nauczy,i mistrzostwa Afryki w kieszeni;)

Co do gracza,no,na pewno jest dobry,więc propozycja jak najbardziej na miejscu:)
 

DeletedUser171672

Guest
Wszystko fajnie,tylko nie wiem po co ta znajomość języków tutaj jest podana;/

Taktyka Eddinia polega na pobieraniu zastepstw od innych graczy. Zyskuje on wtedy duza przewage nad przeciwnikiem. Teraz logicznie myslac gdybysmy rozgrywali np. mecz Polska vs Rumunia to Dusia nie napisalby do Rumunow - "pograc ci?", tylko - "te joci?". Dlatego tez potrzeba nam takich wszechstronnych ludzi, ktorzy posluguja sie wieloma jezykami, potrafia grac i maja opanowana sztuke peswazji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry