drobna zmiana

Czy podoba Ci sie pomysł?


  • W sumie głosujących
    59
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser165979

Guest
Jeżeli komentarze w profilu zostałby wprowadzone w nowej wersji vB to funkcja "wyłącz komentarze w profilu" również byłaby dostępna, więc obie strony byłyby zadowolone. Pamiętam, że na innym forum początkowo większość podchodziła do tej opcji sceptycznie. Ale po jakimś czasie nawet najbardziej "sceptyczne" osoby zaczęły używać tych komentarzy.
 

DeletedUser165979

Guest
Pytanie do Zespołu Plemion: Jest jakaś możliwość wprowadzenia komentarzy profilowych?
 

DeletedUser165979

Guest
Ktoś z administracji raczy tutaj zaglądnąć i się wypowiedzieć, czy też wysyłamy w kosmos temat?
 

DeletedUser166709

Guest
Ooooo radze ci wszystko edytowac i zamiescic w jeden post. Jesli nie to wiesz co cie czeka prawda?:eek:
 

DeletedUser165979

Guest
Zrobiłem to tak, aby zwrócić uwagę osób wyżej i może w końcu uzyskać odpowiedź.
Poza tym dziwię się, że tutaj nie ma opcji łączenia postów, bo vB zapewnia taki bajer i dużo pracy to nie kosztuje. Zatem i tego brak, więc to nie ja powinienem się martwić.
 

DeletedUser

Guest
Prawdę mówiąc ja nie widzę jakiegokolwiek pozytywu tej funkcji... że będzie dodatkowe miejsce, na którym można powrzucać obrazy swemu wrogowi? Jakie inteligentne komentarze można w tym miejscu umieszczać? "Lubię Cię"? "Pamiętam Cię ze świata X. Pozdro"? Dlaczego nie można napisać tego komuś na PW?
Jak dla mnie jedna wielka wylęgarnia spamu i kolejne miejsce na którym będą mogli się wyżywać rozmaici łańcuszkowicze typu "wejdź na stronę xxx i zarób szybko kasę".

Czy ktoś może mi przedstawić jakiś sensowny argument ZA tą funkcją, poza tym, że jest ona "fajna", "przydatna" (do czego???) i "ciekawa"?

tylko ,że w profilu można pogadać wiecej niż z 1 osobą naraz , a na pw jest to uciążliwe.
 

DeletedUser

Guest
Serio, podoba Wam się możliwość komentowania w profilu gracza? Co w tym takiego fajnego poz faktem, że będzie dodatkowy spam?

Napisał kmic
Prawdę mówiąc ja nie widzę jakiegokolwiek pozytywu tej funkcji... że będzie dodatkowe miejsce, na którym można powrzucać obrazy swemu wrogowi? Jakie inteligentne komentarze można w tym miejscu umieszczać? "Lubię Cię"? "Pamiętam Cię ze świata X. Pozdro"? Dlaczego nie można napisać tego komuś na PW?

To jest bardzo fajny pomysł, a co do tego co widzimy w pozostawianiu komentarzy - to zastąpiłoby wchodzenie w profil gracza na TWStats, gdzie to samo pytanie można zadać - po co tam komentarze ...

ja na TAK
 

DeletedUser165979

Guest
Pozytywów w tym nie widzę...na nie

A może uzasadnisz czemu? Korzystałeś kiedyś z komentarzy w profilu? Bo wydaje mi się, że nie.

W innym temacie "IPNowsie FO" napisałeś takie słowa:

Na tak, SPAM jest fajny ;]

To skoro według Ciebie Spam jest fajny to co masz przeciwko komentarza w profilu? Nie rozumiem, bo to sprzeczność.

A tak do ogółu:
Co macie przeciwko komentarzom? Nikt nie chce Wam tym zrobić krzywdy, a tylko dać Wam dodatkową możliwość rozmawiania z innymi. Oczywiście Ci co tak nie chcą tego to będzie opcja wyłączenia sobie komentarzy. Ale nie powinno się to odbijać na użytkownika, którzy chcą jakiś zmian na forum, bo bez zmian wszystko umiera z czasem. Inaczej mówiąc, boicie się zmian, ale nie wiecie czy te zmiany Wam się tak nie spodobają, że zapragnięcie więcej.

A teraz do Teamu:
Czy dowiemy się kiedy nastąpi ta mistyczną aktualizacja forum czy to było tylko ostudzenie Naszych chęci zmian?
Czy dowiemy się jakie opcje zostaną dodane "NAM" użytkownikom w nowej wersji forum? Ale chciałbym konkretnie, a nie iż to się okaże.
Jeśli uważacie, że komentarze dodadzą Wam więcej pracy i zabiorą wiele godzin z cennego życia to widocznie nigdy nie mieliście z nimi do czynienia. A wtedy dyskusja jest zbędna i lepiej zamknijmy temat, bo nikt Wam nie da codziennego monitoringu każdego użytkownika.
Jaki problem dodać parę punktów do regulaminu lub go skorygować, aby dać Nam ta mała przyjemność? Myślicie, że jak ktoś będzie "rzucał mięsem" w profilu innego to user będzie siedział jak mysz pod miotłą? Niektórzy może i tak, ale jak będzie poinformowany o tym iż może zaraportować dany wpisu, a wy odstrzelić delikwenta. Prosto, skutecznie i po krzyku.
 

DeletedUser159420

Guest
O tak pamiętam jak 3 lata temu siedziałem na forum też VB i bez komenatrzy to forum by nie było takie jak było. Na tak.
 

Deleted User - 7388697

Guest
mi sie to podoba, nie rozumiem ludzi klikajacych nie.
 

DeletedUser98935

Guest
Prawdę mówiąc ja nie widzę jakiegokolwiek pozytywu tej funkcji... że będzie dodatkowe miejsce, na którym można powrzucać obrazy swemu wrogowi? Jakie inteligentne komentarze można w tym miejscu umieszczać? "Lubię Cię"? "Pamiętam Cię ze świata X. Pozdro"? Dlaczego nie można napisać tego komuś na PW?
Jak dla mnie jedna wielka wylęgarnia spamu i kolejne miejsce na którym będą mogli się wyżywać rozmaici łańcuszkowicze typu "wejdź na stronę xxx i zarób szybko kasę".

Czy ktoś może mi przedstawić jakiś sensowny argument ZA tą funkcją, poza tym, że jest ona "fajna", "przydatna" (do czego???) i "ciekawa"?

Dokładnie popieram, bo tak właśnie to się dzieje.
To jest bardzo fajny pomysł, a co do tego co widzimy w pozostawianiu komentarzy - to zastąpiłoby wchodzenie w profil gracza na TWStats, gdzie to samo pytanie można zadać - po co tam komentarze ...

ja na TAK

Tak? To sobie przypomnij Ice co było wypisywane na naszych profilach z s19. Bo trzymaliśmy się i atakowaliśmy ostro, to bezsilność niektórych jest odreagowywana właśnie za pomocą takich komentarzy na profilu. Dlaczego? Dlatego, że pw - można trzasnąć skargę do supportu i bloka.
Dlatego, że komentarze widzą wszyscy zaglądający odwiedzający Twój profil, im większe wrogie plemie tym więcej podbijania pkt dla komentarza, który upokarza gracza często niesłusznie. Niecenzurowane słowa i... w ogóle szkoda gadać. W tym wypadku nie sądzę aby wiele się zmieniło.
Na "NIE".
 

DeletedUser98935

Guest
Proste lekarstwo - dla osób, które tego nie chcą bylby przycisk/funkcja - "wyłącz komentarze w profilu"

i po sprawie. Wy tego nie macie, inni jak chcą to mają.
Jedynie z taką funkcją mogłabym jeszcze takie coś zaakceptować

To, że Wy jesteście wybredni to nie znaczy, że macie innych ograniczać
Daruj sobie takie zbędne komentarze. Ile jest ludzi w grze, na forum, na świecie tyle jest charakterów, różne doświadczenia stawiają różne bariery. Po to jest temat, w którym się dyskutuje i każdy ma prawo wypowiedzieć zdanie bez takich ocen jak Twoja wyżej:p
 

DeletedUser163457

Guest
Fajny pomysł, nikomu to nie zaszkodzi bo będzie opcja "wyłącz komentarze w profilu", a wiele osób ucieszy :)
 

DeletedUser165979

Guest
Tak? To sobie przypomnij Ice co było wypisywane na naszych profilach z s19. Bo trzymaliśmy się i atakowaliśmy ostro, to bezsilność niektórych jest odreagowywana właśnie za pomocą takich komentarzy na profilu. Dlaczego? Dlatego, że pw - można trzasnąć skargę do supportu i bloka.
Dlatego, że komentarze widzą wszyscy zaglądający odwiedzający Twój profil, im większe wrogie plemie tym więcej podbijania pkt dla komentarza, który upokarza gracza często niesłusznie. Niecenzurowane słowa i... w ogóle szkoda gadać. W tym wypadku nie sądzę aby wiele się zmieniło.
Na "NIE".

Nie mylmy pojęć: gra - forum.
To co było w grze nie mnie oceniać, a tutaj rozmawiamy o forum. Nikt tutaj nie chce bezkarności wulgarnych trolli w komentarzach. Powtórzę się po raz kolejny, aż zrozumiecie o co chodzi. Przy każdym komentarzu byłaby opcja "raportuj" tak samo jak jest przy postach. Jeśli widzimy przejaw trolling itd to raportujemy, a modzi/smodzi ukrócą delikwenta o głowę. To tak sama zasada jak z raportowanie posta na forum. Raportujemy jak ktoś kogoś wyzywa i co się dzieje? Zespół wpada i wyciąga wobec trolla konsekwencje. Nikt nie jest bezkarny. Uwierzcie, że czy zbanuje się jednego czy nawet całe plemię trolli to nie jest problem, bo z chamstwem trzeba walczyć. Odnośnie komentarzy sami możemy być kowalami swojego losu. Jak nie spróbujemy wzajemnie funkcjonować to nigdy nie będziemy się wzajemnie szanować bez względu na to skąd kto jest i gdzie grał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry