drobna zmiana

Czy podoba Ci sie pomysł?


  • W sumie głosujących
    59
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser163457

Guest
Można by jeszcze dodać opcję usuwania komentarzy ze swojego pofilu :) Jakiś ci się nie podoba to go usuń :)
 

DeletedUser98935

Guest
Nie mylmy pojęć: gra - forum.
To co było w grze nie mnie oceniać, a tutaj rozmawiamy o forum. Nikt tutaj nie chce bezkarności wulgarnych trolli w komentarzach. Powtórzę się po raz kolejny, aż zrozumiecie o co chodzi. Przy każdym komentarzu byłaby opcja "raportuj" tak samo jak jest przy postach. Jeśli widzimy przejaw trolling itd to raportujemy, a modzi/smodzi ukrócą delikwenta o głowę. To tak sama zasada jak z raportowanie posta na forum. Raportujemy jak ktoś kogoś wyzywa i co się dzieje? Zespół wpada i wyciąga wobec trolla konsekwencje. Nikt nie jest bezkarny. Uwierzcie, że czy zbanuje się jednego czy nawet całe plemię trolli to nie jest problem, bo z chamstwem trzeba walczyć. Odnośnie komentarzy sami możemy być kowalami swojego losu. Jak nie spróbujemy wzajemnie funkcjonować to nigdy nie będziemy się wzajemnie szanować bez względu na to skąd kto jest i gdzie grał.
Posłuchaj, mnie nie interesują "raportowania" czy składanie skarg itp. Nie interesuje mnie to i nie ja będę miała więcej roboty z banami. Tak jak mówię, jeżeli będzie opcja "blokady komentarzy w profilu" to w zupełności takie coś mi nie przeszkadza ani mnie nie grzeje ani ziębi:]
 

DeletedUser165979

Guest
Opcja wyłączenia komentarzy w profilu będzie (o ile pomysł wprowadzą), bo ten dodatek tak działa, że user może sobie wyłączyć w swoim profilu komentarze.

I teraz mam taką myśl: Komentarze nie spodobają się dla użytkowników? To proste. Wszyscy wyłączą je, a admini widząc brakiem zainteresowania z dodatku wyłączą go kiedyś. Ale nie ma od razu co zamykać się na jakąś nowość, która może wnieść troszkę nowości oraz przyciągnąć nowych graczy oraz użytkowników.
 

DeletedUser163457

Guest
Pomysł ogólnie fajny, ale jestem ciekaw czy ktoś tutaj wchodzi z administracji i to czyta xd
 
Status
Zamknięty.
Do góry