Drobna korekta prezentacji odznaczeń

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20307
  • Data rozpoczęcia

Czy zmiana jaest na plus?

  • Tak

    Głosy: 3 42,9%
  • Nie

    Głosy: 4 57,1%
  • Nie, bo i tak zawsze jestem na nie ;-)

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    7
Status
Zamknięty.

DeletedUser20307

Guest
Witam po latach ;-)


wiem wiem nikt nie przywiązuje wielkiego znaczenia do odznaczeń
ale miło by było zamiast tych śmiesznych napisów drewno poziom 1, brąz - bla bla bla
było widać to graficznie

Plemiona_Odznaczenia.jpg

proste a od razu widać ;)

pozdrawiam,
Livius
 

DeletedUser18304

Guest
Jeśli się przyjrzysz uważnie, to zauważysz, że poza śmiesznymi napisami jest także oznaczenie graficzne poziomów!
Obrazki odznaczeń są w ramkach, które mają kolory odpowiednie dla danych poziomów. Złota ramka dla poziomu Złoto (4), srebrna ramka dla poziomu Srebro (3), brązowa ramka dla poziomu Brąz (2) i drewniana ramka dla poziomu Drewno (1.)
 

DeletedUser170633

Guest
Jeśli się przyjrzysz uważnie, to zauważysz, że poza śmiesznymi napisami jest także oznaczenie graficzne poziomów!
Obrazki odznaczeń są w ramkach, które mają kolory odpowiednie dla danych poziomów. Złota ramka dla poziomu Złoto (4), srebrna ramka dla poziomu Srebro (3), brązowa ramka dla poziomu Brąz (2) i drewniana ramka dla poziomu Drewno (1.)

Na pewno każdy zauważył, że takie coś jest...
No ale zamiana z napisów na graficzne ukazanie poziomów mi odpowiada. Nikomu to by nie przeszkadzało w jakimś tam stopniu (utrudniać grę).
 

DeletedUser

Guest
brązowa ramka dla poziomu Brąz (2) i drewniana ramka dla poziomu Drewno (1.)

-Co to za kolor?
-Drewniany, pało.
;)

Mi tam się akurat te dwa ostatnie trochu myliły : [ Gwiazdki też ciekawa rzecz, można by coś takiego dodać... ale ostatnio przecież usuwano przydatne rzeczy (vide przyciski w Ratuszu) dla "odchudzenia kodu" czy jakoś tak, z drugiej strony dodawano różne "upiększenia" (pogorszenia).
 

DeletedUser37348

Guest
Mniejszego screena się nie dało wrzucić?

2_the_font_is_too_small.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry