Dotyczy braku możliwości przesyłania raportu

  • Rozpoczynający wątek eva25
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Sprawa dotyczy niemożności przesłania innemu graczowi raportów pod nazwą:

Rezerwacja wioski została zrealizowana
i
Rezerwacja wioski została zignorowana


Bardziej to dotyczy sytuacji podanej w drugim przykładzie, ponieważ nieraz dochodzi do sytuacji, że inny gracz zwinie nam zarezerwowaną przez nas wioskę i później otrzymujemy komunikat: Rezerwacja wioski została zignorowana
Pal licho jak daną wioskę przytulił ktoś nie należący do naszego plemienia, ale w przypadku gdy zrobi to ktoś z naszego plemienia i dochodzi do konfliktu, to przeważnie wszczynana jest procedura wyjaśniająca komu dana wioska się ostatecznie należy.

I tu powstaje problem, ponieważ danego raportu o zignorowaniu rezerwacji nie można w sposób tradycyjny za pomocą komendy
Prześlij przesłać innemu graczowi jako dowód tego, że do takiego zignorowania rezerwacji doszło.
Trzeba ewentualnie robić scren obrazu i w takiej postaci przesłać osobie rozpatrującej w plemieniu daną sprawę. Uważam jednak, że jest to kłopotliwe i nieprofesjonalne.

Dlatego podaję pod rozwagę, czy nie jest uzasadnione umieszczenia takiej komendy
Prześlij także na powierzchni tych wymienionych przeze mnie raportów.

Mam nadzieję, że kumacie o co chodzi :)



Edit:
Widzę, że dałam plamę i nie załączyłam do tematu ankietę i jak widzę teraz już z poziomu ponownej edycji zrobić tego nie można. Dlatego mam prośbę do admina forum, aby jeżeli ma taką możliwość zrobił za mnie taką ankietę w tym temacie. Jeżeli nie ma takiej możliwości, to jutro założę nowy temat, a ten będzie do usunięcia :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry