Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Wynik reakcji
59.447
296 super tata :) a pamiętasz jak byliśmy młodzi i graliśmy z naszymi ojcami na podwórku w piłkę? :) zawsze przegrywali bo na nasz duet nie było mocnych.. chętnie bym się sprawdził na takiego lewusa.. ciekawe czy by sobie poradził bez Mullera wrzucającego mu piłkę pod nogi na pustą bramkę :)
 
Wynik reakcji
46.179
296 super tata :) a pamiętasz jak byliśmy młodzi i graliśmy z naszymi ojcami na podwórku w piłkę? :) zawsze przegrywali bo na nasz duet nie było mocnych.. chętnie bym się sprawdził na takiego lewusa.. ciekawe czy by sobie poradził bez Mullera wrzucającego mu piłkę pod nogi na pustą bramkę :)

297 pamiętam :p mieliśmy większy talent niż karzeł mesi i ten zdrajca lewandowski(który tylko dla Niemców strzela a dla Polski nic...) jednak wybraliśmy naukę :) kto wie jakby się nasze życie potoczyło gdybyśmy wybrali ścieżkę sportową a nie naukową?
 
Wynik reakcji
59.447
298 może nawet i dobrze, że wybraliśmy studia zamiast szkółki piłkarskiej.. popatrz sobie na lewusa albo mesiego zawsze chodzą smutni i jak strzelają coś na farcie to zawsze udają XD a my może i pieniędzy mniej, ale za to weseli i zadowoleni z życia :D
 
Wynik reakcji
46.179
300 ja i tak na pieniądze nie narzekam :p ale za to mogę sobie robić co chcę a taki mesi sprzedał duszę szatanowi i reklamuje czipsy lajsy i nawet nie może sobie pójść do sklepu kupić cheetosów bo złamie umowę handlową :) a ja sobie kupuję czipsy jakie chce haha a za to lewandowski codziennie musi się golić bo sprzedał duszę gillette ;p
 
Do góry