Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.023
15
Toczka u nich(wAnglii) jest możliwość płacenia ubezpieczenia tylko za okres jak sie jezdzi.U nas samochód musi mieć cały czas ubezpieczenie.Od byłej żony jak kupiłem Lagunke to musiałem zapłacić ubezpieczenie wstecz kilka miesięcy bo nie jezdziła nią i nie płaciła

14 Kto z Was startuje na s137?
Sporo z nas :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.023
17
Konkretna tylko jedna.Gracze HEG ,CAC i GTW.(sami emeryci :) ) Mieli grać jako HEG ale nie wiem pod jaką nazwą wystartują.Luknij na s133 tam jest zbiórka plemie Tech
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180750

Guest
17 Konkretna tylko jedna.Gracze HEG ,CAC i GTW.(sami emeryci :) ) Mieli grać jako HEG ale nie wiem pod jaką nazwą wystartują.Luknij na s133 tam jest zbiórka plemie Tech
18
Jeszcze o SSS słyszalem, to przynajmniej jakieś ekipki tam będą grać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.023
19
Tak SSS też.Zapomniałem o nich a też mają zbiórke na s133
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
12

Nie rozśmieszaj mnie.Ty nawet w grobie będziesz grał.
A na poważnie jak wygląda zarejestrowanie anglika w Polsce ? Może coś ktoś wie ?
20.Arek ja i tak juz malo gram.Chyba mlodsze pokolenie bedzie gralo

P! startuje na s137
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
14
Toczka u nich(wAnglii) jest możliwość płacenia ubezpieczenia tylko za okres jak sie jezdzi.U nas samochód musi mieć cały czas ubezpieczenie.Od byłej żony jak kupiłem Lagunke to musiałem zapłacić ubezpieczenie wstecz kilka miesięcy bo nie jezdziła nią i nie płaciła

15

Sporo z nas :)


Oszuście! nie można liczyć samemu!

0.
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.023
1
Raz mi sie zdarzyło i już oszuście ???
Masz szczęscie że dziś w kalendarzu imieniny Gwiazdeczki.Więc wszystkiego najlepszego :)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
2.Arek ja z owca blizniaki,no prosze z ktorej strony xd

chciałem się zapytać,gdzie zgłasza się posty z forum.Ikonka została usunieta,znajac zycie za duzo pracy moderatorzy mieli.Wie ktoś,kto może pomoc
 
Ostatnia edycja:
Do góry