Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
2 Przecież są cały czas, nie wiem czemu wszyscy się pytają. Czy coś nie działa czy co?
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
7 no pierwsza pamietasz ,to i druga tez


Pytanie do gwiazdeczki.Ile trzeba czekac na wiadomosc na forum,chodzi mi o zmiane nicku,do tej pory nie mamy odp od Magdy
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
4. Nie widzę szybich do wyboru ;D

8. Nie widzisz bo w momencie pisania tej wiadomości nie trwała żadna runda. Między rundami musi być 16 minut przerwy. Ja ustawiam po 30 minutach od zakończenia aby były pełne minuty. Jeśli jest przerwa to nie widać rundy szybkich na stronie logowania.
Ale zawsze możesz wejść w zakładkę szybkie, która znajduje się w górnym panelu na stronie głównej Plemion i tam masz ustawienia oraz czas rozpoczęcia jak i zakończenia rund szybkich.

7 no pierwsza pamietasz ,to i druga tez

Pytanie do gwiazdeczki.Ile trzeba czekac na wiadomosc na forum,chodzi mi o zmiane nicku,do tej pory nie mamy odp od Magdy

Nie ma czasu oczekiwania na odpowiedź. Każdy zajmuje się swoimi obowiązkami w wolnym czasie.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
10 No jest jej obowiązkiem, ale w wolnym czasie. A nie, że nie wiem, do pracy nie pójdzie, bo tickety na nią czekają. Czy tam nie wiem, zamiast zając się dzieckiem, to walnie je w kąt, bo trzeba na tickety odpisać. Już nie wspomnę o tym, że Magda jest opiekunem projektu i na pewno nie tylko ticketami się zajmuje, no i nie jesteś jedyną osobą, która piszę w sprawie połączenia konta, więc ticketów też ma pełno. Ja zajmuję się tylko szybkimi i jestem moderatorem i z 4h dziennie muszę poświęcać na swoje obowiązki w teamie, a ona za pewne ma ich więcej. Wszystkiego na raz nie zrobi.
 

DeletedUser198499

Guest
18 Adeq.. wyluzuj bo Stworze konto "ocalnyadqaprzedzapomnieniem" ;o
jakis fun club.. pikete ekologow i marsz rownosci itd
:eek:
 
Do góry