Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
13 moja,co oni porobili,tyle lat mialem ten nick.Owca nie bedzie mial problemu,bo ma wejsc na szybkie i bedzie mial swoj nick echhh
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
16 W sumie nie wiem co to miało na celu. Przecież można korzystać z forum, a nie grać w plemiona i na odwrót. Zawiłe są pomysły moderacji :D
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
18 To na bank powoduje, że dzieci w Afryce nie chodzą już głodne, a skośne chińczyki nie umierają na korona wirusa.
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
20 Ciekawe czy za takie stwierdzenie można odbyć tygodniowe "wakacje" w Hiszpanii xD
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
22 Drogo tam. Ja nie zarabiam w Euro jak Ty gdzie sobie 1E na 1,2 $ wymienisz i żyjesz jak król :D ja Ci tylko przypominam, że kurs złotówki-dolar to jakieś 4zł za 1 $ :D
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
23 tam na miejscu wymienialem,dobry przelicznik maja.I wcale droge nie bylo-wyjazd spontan,sobote rezerwowalismy bilety,a w niedziele lecielismy
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
24 To nie do mnie :D Byłem w Hiszpanii to mi na razie wystarczy wakacyjnych wypadów :p
Teraz krótkie krajoznawcze wycieczki tylko. Był Gdańsk, to w marcu będzie Sandomierz i okolice. Jeszcze zostanie Wrocław i nieszczęsna Warszawa :D
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
26 Ale ja teraz jeśli już to kraj, gdzie łatwiej się dogadać po angielsku :D Bo ja no habla espanyol. A tam to nawet po angielsku w hotelu nie było tak prosto :D
W te lato nie mam jako takich planów, ale może wyjdzie w praniu.
 
Do góry