Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
6.650
13
11 No mam o to duże. Zresztą jak tu się Dacia zajmować i nie mieć Daci :D
Co do Astry to ogólnie jak dobra wersja z klima to nie problem sprzedać w dobrej cenie. Chodliwe auto.
Klima do dobicia.70kilka przejechanych.Autentyk.Cacko.Mała zaprawka którą sam moge zrobić.
I jest Hondzia 2000 Acord.Zajebista furka .Anglik
No i lagunka jedynka w combi.Ale na nie stać Was na nią
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
14 Nabij tą klimę, bo auta z tego powodu nie sprzedasz. Ja widzę w opisie klima do nabicia to wiadomo, że coś jest z nią nie halo i nawet nie dzwonię pytać. Jak komuś żal nabić za 200zł klimy to niech się buja z autem. Jak takie cacko to daję 8 tysi i jutro jestem lawetą.
Dzisiaj na warsztacie mieliśmy anglika. Tym się mega dziwnie jeździ :D Do bramy to na 3 razy musiałem wjeżdżać, bo ciężko wyczuć odległości z lewej strony.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467

Bonnie i Clyde

Łucznik
Wynik reakcji
267
0 Mi automatycznie powiadomienie wyskakuje w telefonie "wywołali Cię do tablicy"

1. Zapewne teraz jak Cię zacytuję to też Ci przyjdzie :p


A tak na serio to możecie to zrobić zapewne bez problemu.
Niby powinno nam się udać bez problemu, a jednak problem jest :D
Musimy się jeszcze dużo od OlciQ nauczyć:
50000000000000000000000000000000!

udało się! :D:D:D:D:D:D
zwłaszcza, że jej się udało w wątku "Dojdź do 50 zanim gracz napisze 0 :p
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
6.650
[QUOTE="toka93, post: 2256185, member: 178950"
Dzisiaj na warsztacie mieliśmy anglika. Tym się mega dziwnie jeździ :D Do bramy to na 3 razy musiałem wjeżdżać, bo ciężko wyczuć odległości z lewej strony.[/QUOTE]
Wiem coś o tym :)Jechałem tą Hondzią z Crewe.To pod Liverpoolem.Jechało sie zajebiście.Kierownica po prawej stronie nie przeszkadza na trasach szybkiego ruchu.Gorzej z biegami w lewym ręku :) Dojeżdzając do Modlina po 2 dniach jazdy 2 razy rozwaliłem koło.Wysokie wysepki.Jesteśmy przyzwyczajeni do innej perspektywy.

Gwiazdeczko chyba przestane Cie kochać :(
 

Bonnie i Clyde

Łucznik
Wynik reakcji
267
1. Proponuję inną strategię. Mówmy dobre rzeczy o moderatorach. Może zadziała xD

Moderatorzy robią bardzo dobrą robotę w ogarnianiu forum, dzięki czemu nie muszę spędzać za dużo czasu na czytanie spamu itd.
 
Do góry