Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
41 on nie musi zdradzac,a moze to zrobil hmm.Ale ty masz cos z glowa ,nie tak,radze wybrac sie do lekarza,Taki dobry sojusznik,a w nocy wlecial,atakujac,bez wypowiedzenia 16 graczy,no i to sie nazywa zdrada sunia,zapamietaj sobie,zanim znowu cos palniesz ,ze sluchu.
ale zglaszac to potrafi nawet z czatu i obrazac graczy to ma opanowane do perfekcji
 
Ostatnia edycja:

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
41 on nie musi zdradzac,a moze to zrobil hmm.Ale ty masz cos z glowa ,nie tak,radze wybrac sie do lekarza,Taki dobry sojusznik,a w nocy wlecial,atakujac,bez wypowiedzenia 16 graczy,no i to sie nazywa zdrada sunia,zapamietaj sobie,zanim znowu cos palniesz ,ze sluchu.
ale zglaszac to potrafi nawet z czatu i obrazac graczy to ma opanowane do perfekcji

42. Przecież oni mu powiedzieli, że ma mieć rozbiórkę, to czemu niby miał w nich nie wlecieć? Trochę podwójne standardy.
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
43 Ale że teraz rozmowa o tym,że niby ja zdradziłem xd ?? Nigdy nie zdradziłem swojego plemienia,raz mnie tylko wkurzyli to wrzuciłem zasta Zygmkowi który był w innym plemieniu
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
44 standardy jak zawsze są podwójne. Ważne żeby udowodnić, że moja prawda jest mojsza niż twojsza.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
45 sunia napisalem,ze moze zdradziles tego nie wiem,ale wiem ,ze obrazales graczy,nawet po rodzinie jechales,donosiles z czatu nawet,by ktos bana dostal.

A co do sojusznika ,to ci wytlumaczylem,taki to byl sojusznik,gdzie 6 lutego zaatakowal w nocy ,bez wypowiedzenia sojuszu etc,16 osobowe plemie,ktore mialo ponad 2000 wiosek
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
46 wiesz ,że obrażałem graczy,ciekawe skąd skoro nigdy nie graliśmy razem XDDD Jak @kornix93 przyjdzie to powie całą prawdę jak było z tą zdradą WD
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
47 jak nie gralismy razem,na s100,obrazales np aliego ,nawet po jego prywatnych sprawach realu.Na s133 tez razem gralismy,nawet juz nie pamietasz hmm,krotka pamiec masz.Na torciku byles sunia,a ja z holdonem twoje konto bronilismy.

Ps.Korniks juz dawno na truskawkach,wszedzie pojechany jest xd
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
48 Wołanie Kornixa żeby dowiedzieć się prawdy to jak pytać księdza o sprawy seksualne. Niby coś tam temat zna, ale nie do końca praktykuje xD
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
50 No bo robią z Kornixa jakieś bożyszcze a to leszcz i płotka w dodatku jego wierni klakierzy zawsze za nim.
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
52. Nie no jak wolisz małe dzieci to czasem jak spytasz księdza to Ci opowie jak to działa w rzeczywistości i co musisz robić.
 
Do góry