Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
54 Tia znam to, że za 100zł to każda Cię pokocha przez godzinę. Za młody i za piękny jestem, żeby płacić.
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
58 Chyba odwrotnie :D
N-ki były na tyle cwane, że WD trzymało im wschód, a jak sobie obstawili drugą linię to "przejęli" graczy WD, a resztę dali pod topór atakując podstępnie w nocy. I to w większości gracze wyciągnięci z WD.
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
59 widzę,że szerzysz propagandę owieczki,każdy z setnego świata zna prawdę,kornix nam wszystko opisał
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
60 Kornix IKS i DE
On jest tak wiarygodny, że mnie, aż między pośladkami zapiekło. Może jeszcze Wam powiedział, że powodem ataku były próby dogadania się z KOS za ich plecami? Miałem dostęp do rady i ten pomysł był dyskutowany, ale został odrzucony, a N-ki się na to powoływały. Także od kornixa to się trzeba trzymać daleko, bo snuje swoje brednie, a owieczka swoje. Także słuchaj się mnie, bo jestem po środku.
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
61 omawialiśmy sprawę WD i N na zlocie Speed i jednogłośnie stwierdziliśmy,że to była zdrada WD i deska ratunku dla APK by nie dostać kosy od Speed
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
62 Ja to inaczej oceniam od środka. Zresztą jedyną osobą chyba która się utrzymała był adeq. Reszta graczy, która nie przeszła do N-ek została zjedzona wcześniej czy później.
Jak Wy takie coś omawiacie to chyba zloty po 5 dni macie :D Był tam z Wami Konrad vel. Zygmek z APK/Speed? Bo to jest menda i tyle. Nawet się boi tu zaglądać już.
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
63 Podobno gadałem z Zygmkiem ale nie pamiętam ziomka,no był taki zlocik co przedłużył się dla kilku osób na kilka dni :)
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
64 No speedy troszkę już tam siadają, bo na 133 trzymałem im plemię darmówek. Wszystkim okolicznym plemionom pękała dupa, bo 5 członów i jeszcze plemię darmówek :D
 
Do góry