Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
2. No między śniadaniem a obiadem to na pewno nie będę zerkała bo będę po pracy spała :(

Nic mi forów nie chcecie dać.
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
4. Cześć Tomuś :D Na 133 mi miałeś darmę robić? Raz mi miałeś zrobić i to było chyba 95 świata, ale się mogę mylić...a i tak chciałem Cię przekonać byś grał.
 
Ostatnia edycja:

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
5 Mogło tak być, ale mogli mnie też przejąć zanim Ty to zrobiłeś, bo gram padake ostatnimi czasy :D
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
7 Bo początkowo tak miało być, ale przy starcie nie przeczytałem ustawień i nie było opcji przenosin :D A sobie założyłem swoje plemię. Jednym słowem wylądowałem troszkę dalej niż powinienem od Konrada. A co do członu darm to fakt. Pozbierałem darmówki od Speed, ale korzyści nie miałem z tego żadnych.
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
7 Bo początkowo tak miało być, ale przy starcie nie przeczytałem ustawień i nie było opcji przenosin :D A sobie założyłem swoje plemię. Jednym słowem wylądowałem troszkę dalej niż powinienem od Konrada. A co do członu darm to fakt. Pozbierałem darmówki od Speed, ale korzyści nie miałem z tego żadnych.

8. A nie, jednak faktycznie na 133 mi chciałeś zrobić...Racja, ale ja Ci chyba nie pisałem, żebyś mi zrobił? W sumie to raz kogoś chyba tylko poprosiłem i to chyba byłeś Ty na 95, no i teraz stiva chciałem, bo go chcę przekonać do gry, ale nie odpowiada mi coś :(
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
1 bardzo nieladnie kasować posty. Nie było naruszenia regulaminu, a jedynie rozmyślanie nad zawiłościami trudnego języka polskiego.
Z pozdrowieniami
Tomasz
 
Do góry