Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
12 Prawdziwe dziecko. 2 letniego Dokkera :D Cóż handluje Dacią to trza se było coś sprowadzić. Na razie się klepie, ale do kwietnia go ogarnę i zobaczę co potem, czy sprzedam czy zostawię dla siebie. Bo póki co dalej jeżdżę moją 14 letnią cromą :D
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
13 Chwalić sie może nie masz czym.Ale jak ma 2 lata to powinieneś mieć pocieche.To już nie jest ta Dacia co kiedyś.
Jeżdze Asterką a 20 lutego kończy mi sie OC na 20-to letnią Lagunke.Nie wiem co mam zrobić.Kocham ją ale nie stać mnie na jej ubezpieczenie.Tym bardziej że jest na Warszawskich blachach
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
14 Cóż, normalnie to nie mój typ pojazdu, ale za takie pieniądze jak kupiłem , w takim stanie no i mając możliwości naprawy oraz części pod ręką to się nie było nad czym zastanawiać. Więc bardziej jak Aduś na handelek niż dla siebie, ale wszystko się zmienia w czasie, więc może i zostanie ze mną :D
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
16 Eee tam, auto to auto :D Kupiłem z myślą o zarobku, ale i tak muszę je pół roku przetrzymać, więc może mnie przekona, bo jednak bardzo bogata wersja, choć i tak słabiej wyposażona niż mój 14 letni kibel aktualny :D
 
Do góry