Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

DeletedUser187854

Guest
5 ta? a dałbyś rade wypisać o tym ze 2000 stron swoich mądrości? bo na razie jakieś wadliwe i ogółem bez wagi te Twoje argumenty :(
 

DeletedUser24817

Guest
5 ta? a dałbyś rade wypisać o tym ze 2000 stron swoich mądrości? bo na razie jakieś wadliwe i ogółem bez wagi te Twoje argumenty :(
Dlaczego nie?:d. Nie jestes chyba na tyle ograniczony umyslowo by tego nie potrafic, prawda? Alkohol nie zabija szarych komorek az tak szybko, a początkowo pobudza nawet ich aktywnosc;)
6.
 

DeletedUser187854

Guest
7 Próbowałeś kiedyś pisać swoje bzdury z wyłączonym monitorem? nie pytam czy czytasz cudze posty z wyłączonym monitorem, bo to jasne że tak jest.
 

DeletedUser24817

Guest
7 Próbowałeś kiedyś pisać swoje bzdury z wyłączonym monitorem? nie pytam czy czytasz cudze posty z wyłączonym monitorem, bo to jasne że tak jest.
Oczywiscie. Po co mi włączony monitor gdy czytam twoje posty z telefonu?;]. Złośliwa bestyja sie z Ciebie zrobila.
8
 

DeletedUser187854

Guest
9 Heheh...prawda. Nie zaprzeczam. W każdym bądź razie - nie mam problemow z alkoholem. Nie pije już tak dużo jak dawniej na melanżach bynajmniej, raz na jakiś czas dla smaku piwko strzele. Flaszki dobry rok nie piłem, co można za grzech uznać, bo studentem jestem. A te mądrości alkoholowe wzięły sie od retoryki Kwacha ;d Dosyć popularne, wiec sobie dżołkuje.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
10, nawet studenci potrafią pić z kulturą, więc nie trzeba od razu upić się nie wiadomo jak :D
 

DeletedUser24817

Guest
11 Alkoholizm nie polega na upijaniu sie regularnym do nieprzytomności:D. I nie trzeba być koneserem wódki by być alkoholikiem:D.
 

DeletedUser187854

Guest
12
11 Alkoholizm nie polega na upijaniu sie regularnym do nieprzytomności:D. I nie trzeba być koneserem wódki by być alkoholikiem:D.

Nie trzeba być konserwerem jednak? patrz, a Ja tyle tych puszek nakupowałem. Szynka, groch, kukurydza i te takie wino z grona, tylko że nie w płynnym kształcie. Oby mi sie te robole spod Biedry co tak nawalajo w te kanalizacje nie zalęgły tylko, bo nie wiem co z tym zrobić...
 
Do góry