Dodawanie do grup z przeglądu mapy.

Dodanie wioski z przeglądu mapy.

  • Tak, to dobry pomysł,

    Głosy: 195 91,1%
  • Nie, to zły pomysł,

    Głosy: 4 1,9%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 15 7,0%

  • W sumie głosujących
    214
Status
Zamknięty.

DeletedUser181899

Guest
Ano Panowie, ja to od ponad pół roku już ciągnę raczej z rozrywki - na wiele nie liczę, chociaż nie ukrywam - troche mi przykro.

Nie wiem jak przyciągnąc uwagę Teamu - próbowałem wszystkiego ;)

Pisałem PW, spamowałem w ich działach na forum, próbowałem przez support w grze :p

Mam cycki pokazać?

Pokaż cycka;p

A poważnie mógłby support coś odpowiedzieć...wiem, najbardziej zapracowani ludzie świata ale odpowiedzieć NIE albo NIE WIEMY jak to zrobić...nawet 5 minut nie zajmie....może pora się ponownie zapytać...;p

Dzisiaj mój pierwszy raz na forum:D
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
doczekania sie na nurtujace od roku zapytanie i udzielenie na nie odp:)

Ps .Gorace pozdrowienia dla Karolinki,Diany i K.Wencel
 

DeletedUser182847

Guest
dobry pomysł zwłaszcza na nowych światach gdzie fronty zmieniają się jak chorągiewki na wietrze
 

DeletedUser166288

Guest
Aktualizacja 8.26 wprowadza dynamiczne grupy, co powoduje, że korzystanie z grup stało się nieco przyjemniejsze.

Niestety grupy dynamiczne nie są filtrowane podobnie do grup ręcznych. Utworzenie filtru np dla rozbudowy (grupa dynamiczna) jak najbardziej działa, natomiast grupa ta nie wyświetla się w przeglądzie grup ręcznych.

Oznacza to, że posiadanie przypisanych 30 wiosek w grupie dynamicznej "rozbudowa" zawierającej kryterium filtrowania np ilość pkt mniej niż 9000, nie oznacza, że grupa będzie miała przypis w grupach ręcznych - w nich funkcjonować będzie jako wioska bez przypisanej grupy.

Uważam, że w świetle aktualizacji oraz zauważenia przez Team Plemion problemu związanego z specyfiką grup, należy uznać, że powyższy temat jak najbardziej wymaga dalszego lobbowania.

Zachęcam do głosowania wszystkich, którzy czują, że Team postąpił dobrze, idąc w kierunku pracy nad Grupami - jednym z najbardziej istotnych elementów gry, który wciąż nie jest dopracowany, tak by sprawiał radość nawet tym wymagającym.
 

DeletedUser166288

Guest
Ano, chciałbym przypomnieć o temacie i poprosić nowych użytkowników o zapoznanie się :)

nie byłem tu już prawie dwa miesiące więc liczę, że przypomnienie jest uzasadnione.
 

DeletedUser184656

Guest
ja jestem za możliwością samemu sobie ustawienia możliwych skrótów do kliknięcia na mapie w ustawieniach to by umożliwiło dodanie wielu ułatwień w grze
z mapy
-dodawanie do grupy "1"
-wysyłanie wszystkich wojsk z AF "c"
-wezwanie wojsk z pobliskich wiosek "n"
-możliwość odesłania wsparcia "w"

oczywiście jest tam określona ilość miejsca ale by to zostało wprowadzone tak by
można by było dodać te skróty we własnym zakresie

ja jestem jak najbardziej za i nie mogę się doczekać zmian jeśli kogoś polecić do akcji udzielenia się w ankiecie pisać na pw
 

DeletedUser166288

Guest
skróty jak najbardziej super ;)

Ja już powoli tracę nadzieję, że temat zostanie dostrzeżony i ewentualnie skomentowany ;p

180 osób udało się przekonać do pomysłu, ale to chyba za mało ;p

Z wielką przyjemnością odebrałbym informację, że gdzieś na różnych światach i forach pojawiają się głosy wsparcia inicjatywy - zapraszam do upowszechniania propozycji ;p

może 500 głosów będzie miało większą moc ;p?
 

Sir Love

Pikinier
Wynik reakcji
9
Zamiast wprowadzać zmiany co do wiadomości i forum (przez które dostaje się oczopląsu ) wzięli byście się za ten bardzo ciekawy i przydatny pomysł.
 

DeletedUser179391

Guest
hmm ogolnie gram na prawie 20 grupach plus około 10 zastow i mysle ze pomysł dobry plus mozliwy do zrealizowania. Znacznie by uproscił zarzadzanie kontami... Co do zarzadzania modułem wg własnego uznania jestem czesciowo za- tylko jezeli chodzi o ikone grupy w module to mysle ze po kliknieciu na nia mogłoby sie otwierac małe rozszerzenie modułu na max 5 dowolnie dobranych grup "podrecznych" :)
 

DeletedUser180001

Guest
Jestem za , na pewno nie pogorszy gry a się przyda bardzo wielu graczom ;)
 

DeletedUser186883

Guest
Ju dugo czekamy na wprowadzenie zmian ... ta ankieta okazala sie duza popularnoscia.
 

DeletedUser166288

Guest
witam w nowym roku ;)

Może ktoś jeszcze nie zagłosował? Zapraszam!
 

DeletedUser179686

Guest
bardzo dobry pomysł.

Rozbudował bym nawet ten przycisk na zasadzie drzewka: klikamy na tę ikonkę i pojawiają się możliwości przyporządkowania do każdej posiadanej grupy, czy w formie listy, kwadracików lub drzewka.

Świetny pomysł, zarówno sama ideologia, jak i z tą lista po kliknięciu na "ikone grup" na mapie, na pewno jedno musi być z drugim bo jak już wsponieliście sa ludzie którzy maja po 20-30 gru, a ja wśród tych osób się znajduje :p

Myślałem nad tym przy składaniu propozycji - ale nie chciałem zbyt komplikować sprawy.

Samo dodanie jednej, dwóch grup czy nawet pięciu w ten sposób byłoby dużym ułatwieniem, ale nie więcej. Niektórzy mają bardzo rozbudowane systemy grup - nawet i 20-30 różnych rodzajów.


Myślałem też nad przyciskiem. Dla mnie "ulubione" jest zupełnie pozbawione znaczenia. Może nie umiem z tego korzystać ale... Nic nie daje oznaczenie w ten sposób wioski. Nie można (ja nie umiem) wygenerować listy ulubionych, ani oznaczyć na mapie tak aby nie trzeba było najechać na mapie by zobaczyć, że wieś jest ulubiona. Zupełnie bez sensu.

Popieram, jak dla mnie ikona dodania wsi do ulubionych moze zniknać na rzecz tego pomysłu :D


Szkoda tylko, ze przez 2 lata tylko jeden z administratorów odezwał się, co prawda zostały wprowadzone aktualizacje pod tym katem, ale to nadal nie jest to czego MY CHCEMY i czego dotyczy TEN TEMAT

Pozdrawiam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry