Dodanie ataku ze szlachcicem tylko dla kp

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser181431
  • Data rozpoczęcia

Popierasz ten pomysł?

  • Tak

    Głosy: 21 42,9%
  • Nie

    Głosy: 25 51,0%
  • Mam to gdzieś.

    Głosy: 3 6,1%

  • W sumie głosujących
    49
Status
Zamknięty.

DeletedUser181431

Guest
Moja propozycja polega na tym, aby możliwość wysyłania synchro za pomocą "dodaj atak ze szlachcicem" była możliwa tylko dla graczy z kp. Jest to na tyle ogromne ułatwienie gry że nie powinno być dostępne bez kp. Bo skoro nie można zmienić nazwy nadchodzącego ataku (Nie mylić z automatycznym opisaniem), to tym bardziej niedorzecznym jest aby gracze bez kp mieli aż tak ogromne udogodnienie.
 

DeletedUser180001

Guest
Jestem na nie, będzie mniejsza rywalizacja a jest teraz bardzo duża dzięki temu.
Po drugie każdy by musiał kupować kp by mieć taki bonus, zresztą zawsze się znajdzie jakiś skrypt albo myk by wysyłać w 100 ms.
Więc na upartego może być.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159420

Guest
Jestem na nie. Wysyłanie ataków to podstawowa funkcjonalność gry i nie powinna być płatna.
 

DeletedUser189471

Guest
Jestem za :) Tylko dla tych co Maja KP I aktualizacja byla by o wiele lepsza niz jest :)
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Ja jestem na nie.
Czemu funkcja wysłania ataków ma być "premium"?
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
Dla mnie to bez różnicy, bez kp na operze takie same wypuszczam :p
 

DeletedUser182378

Guest
Plemiona są grą której daleko do systemu pay2win, dodanie jednej z podstawowych funkcjonalności tylko dla osób z kontem premium byłoby bardzo nie fair (szczególnie że pierwotnie zostało wprowadzone dla wszystkich, więc musielibyśmy zabrać coś co daliśmy).

Propozycja odrzucona
 
Status
Zamknięty.
Do góry