Dobre horrory

DeletedUser

Guest
Jakie możecie mi polecić dobre horrory? [Mam teraz na nie zajawkę].
Tylko takie, które straszą i po seansie nie potrafi się zapomnieć niektórych scen.
 

DeletedUser

Guest
Na pewno: Blair Witch Project jedynka, a nie dwójka. I ogólnie polecam nowy film Nieproszeni goście, nie tyle straszny, co zaskakujący.
Poza tym nie ma strasznych horrorów na świecie. Ale jak mi się coś przypomni, to dam znać.
 

DeletedUser17830

Guest
Laleczka Chucky
icon_lol.gif


A tak na serio, to żadnego takiego strasznego nie pamiętam... Może Ring, ale i tak przy tym strasznie jakoś się nie wystraszyłem oglądając w wieku... 8 lat?
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie dobrym, podkreślam dobrym a nie strasznym filmem jest japońska wersja "Klątwy". Ale tylko pierwsza część. Z podobnych podobał mi się jeszcze "REC", "Dark water", "Oni"
Ale jest kilka starszych horrorów ciężko dostępnych ale wartych obejrzenia. W większości robione przez samego lub na podstawie powieści Stephena Kinga. Te filmy to "Bastion" (w sumie mini serial), "TO". z Nowszych Jego filmów to "Burza stulecia" czasem tytułowany "Sztorm stulecia", potem "Czerwona róża", "Lśnienie".

To tak na tyle. Jak coś mi do łba strzeli jeszcze to napisze.
 

DeletedUser37348

Guest
Wg mnie najlepszym horrorem jaki oglądałem jest The Shutter- Widmo (tylko w japońskiej wersji, amerykańska to już nie to samo) :)
 

DeletedUser116798

Guest
Zależy co uważasz za słowo horror. Czy rzeźnię bez opamiętania : Teksykańska Masakra Piłą Mechaniczną, Hostel czy może Wzgórza mają oczy.
Czy raczej coś wjedzie Ci na psychikę. Będzie trzymało w napięciu do ostatnich chwil.
 

DeletedUser

Guest
Do tego co inni polecili:
Silent Hill
Project monster w podobnej konwencji co Blair witch i rec project ale nie umywa się do niego.
I nic innego nie przychodzi mi do głowy bo szczerze to posucha jest teraz na horrory;/ Nic ciekawego chyba nie wyszło ostatnio. A nie jestem fanem horrorów takich jak piła, wrong turn, hostel itd. Aktualnie większość horrorów powstaje chyba tylko na podstawie opowiadań Kinga.
 

DeletedUser

Guest
A mam pytanie odnośnie Blair Witch Project: Zastanawiam się, czy go oglądać. Czy można mieć po nim jakieś schizy, nie spać w nocy? I co się dzieje w ostatniej scenie ze ścianą, że ludzie się jej boją?
 

DeletedUser37348

Guest
Nie pytaj o zakończenia filmów, jeśli chcesz je oglądać, mniej zabawy :)
 

DeletedUser109506

Guest
*****

według mnie najlepsza jest klasyka:cool:
a oto lista horrorów
1!!!!!. Siedem bram piekieł ( The Beyond ) 1981 , Włochy , rez Lucio Fulci
2. Teksanska masakra pila mechaniczna ( Texas chainsaw massacre ) 1974, Usa , rez Tobe Hooper
3. Omen 1976, Usa rez . Richard Donner
4. Koszmar z ulicy Wiązów ( Nightmare on elm street ) 1984 , usa , rez Wes Craven
5. Piatek 13-tego part 2 ( Friday the 13th part 2 ) 1981 , Usa , rez Steve Miner . Tutaj w sumie moglem wpisac albo jedynke , albo dwojke , albo trojke , jednak postawilem na part 2 :)
6. Jako komedio horror - Powrot zywych trupow ( Return of the living dead ) 1985 , usa , rez Dan O'Bannon

polecam w wersij orginalnej bez lektora
 

DeletedUser109506

Guest
*****

P.S jeśli się ze mną niezgadzasz w kwestii klasyki to
Oto mój subiektywny wybór najlepszych filmów grozy XXI wieku.
konkretnie nakręconych po 2005 roku

The Children
Martyrs
Låt den rätte komma in
Eden Lake
Dorothy Mills

miłego oglądania
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9255

Guest
Cmentarz zwierząt...Nie wiem czy straszny, ostatni arz ogladałem, jak byłem dzieckiem więc wtedy był. ^^
Nawiedzony dom - też mi sie podobał, może nie jest BARDZO straszny, ale poziom strachy zależy od twojej psychiki, nie od filmu...
 

DeletedUser

Guest
Resident evil (czy jakoś tak :p )
Blade wieczny łowca
straszny film 3
nawiedzony :D
 

DeletedUser

Guest
Wg mnie najlepszym horrorem jaki oglądałem jest The Shutter- Widmo (tylko w japońskiej wersji, amerykańska to już nie to samo) :)

Tak...wraz z REC to moje ulubiony....tylko Shutter to nie japoński film:rolleyes: Tylko Tajlandzki...Podobał mi sie także Hostel...

@Oprócz dodam dwa straszne z uwagi że są w nich niezłe rzeźnie:)
Martyrs i Frontiers:)
 

DeletedUser120795

Guest
nie wiem czemu nikt nie wymienił :
Egorcyzmy Emili Rose (bryy :p aż się coś robi)
Lustra (końcówka wymiata)
Krwawe Wizje (japoński tak poniekąd ale fajny)
Klaun (z 1987 chyba film ale straszny :p przynajmniej jak dla mnie jak byłem mały)
Matka Łez
Piątek 13
Lśnienie
Dom Włoskowych ciał
Wrong Turn ("Droga bez powrotu" czy tam zła droga jak kto woli ;) druga część też fajna :)
28 tygodni później (pierwszej części nie warto oglądać bo jest beznadziejna)
Timber Falls ("ofiara spełniona" też fajny :D )


polecam :) :) :)
 

DeletedUser82244

Guest
Blair Witch Project Dobre, ale oglądałem jak byłem dzieckem, od tamtej pory jakos rzadko wchodzę do lasu ;/
 
Do góry