Dlaczego?

Karsiasty

Chłop
Wynik reakcji
0
Czy jest jakiś sensowny powód, dla którego zwlekacie z ogłoszeniem nowej arkadii i jeśli jest to czy mogę go poznać? Rozumiem, że co roku jest mniej graczy i czekacie aż poprzednia arkadia odpowiednio się zapełni, ale a7 jest już przecież wystarczająco duża.
Arkadię 7 rozpoczęliście dnia dzisiejszego roku poprzedniego, a6 1 sierpnia, a5 1 sierpnia, a4 15 czerwca a arkadie 2 oraz 3 były jeszcze wcześniej.

Po co ta zwłoka?
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Arkadię 7 rozpoczęliście dnia dzisiejszego roku poprzedniego, a6 1 sierpnia, a5 1 sierpnia, a4 15 czerwca a arkadie 2 oraz 3 były jeszcze wcześniej.

Po co ta zwłoka?

Z przedstawionych przez Ciebie danych wynika, że RAZ W HISTORII Arkadia wystartowała punktualnie rok po poprzedniej, we wszystkich pozostałych przypadkach okres ten był dłuższy. Więc dlaczego obecną sytuację, gdy minął równo rok, uważasz za jakąkolwiek "zwłokę"?
Swoją drogą te światy wymagają chyba jakiejś zmiany. Bo z założenia miały być miejscem, gdzie gracze nowi, czy też dysponujący mniejszą ilością czasu, mieli sobie pograć w spokojniejszej atmosferze... a tu się okazuje, że najwięcej o te światy pytają "zawodowcy" mający na koncie setki/tysiące wiosek i blaszki za wygranie światów...
 

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.855
No ale kiedyś mógł wygrywać a tera ma mniej czasu i nie da rady na zwykłych to se idzie na arkadię więc co Ty kicimicic piszesz uguem xd
 

adekkolt1

Miecznik
Wynik reakcji
24
Swoją drogą te światy wymagają chyba jakiejś zmiany. Bo z założenia miały być miejscem, gdzie gracze nowi, czy też dysponujący mniejszą ilością czasu, mieli sobie pograć w spokojniejszej atmosferze... a tu się okazuje, że najwięcej o te światy pytają "zawodowcy" mający na koncie setki/tysiące wiosek i blaszki za wygranie światów...
Jeżeli miałaby to być prawdziwa arkadia to nie powinno tam być możliwości zdobywania odznaczeń dziennych i możliwości wygrania świata, bo rywalizacja o to powoduje, że ludzie try hardują, wiem to z autopsji.
Skoro jest to świat, żeby Ci, którzy nie mają takiego doświadczenia mogli potrenować to można by zrobić znacznie bardziej rozbudowany samouczek (ale tam przecież nikogo nie nauczysz klinować, itp.), ale i tak lepszym rozwiązaniem może byłoby rozwinięcie roli mentora? Ja np, mam włączoną tą funkcję, ale nikogo nie dostaję jako ucznia, więc co? - teraz okazuje się,że nie ma osób początkujących? + jako mentor głównie podajesz, co ktoś powinien rozbudowywać, albo jakie wojsko robić (ale to samouczek, który gra też daje), bardziej wartościowa byłaby szersza wiedza, typu, pomoc w rozpoznaniu mapy/otoczenia, znalezieniu odpowiedniego plemienia + wyjaśnienie kwestii klinów/karety/synchra, aby mogli sprawiedliwie rywalizować, bo np. te blokady ich bronią przez jakiś czas, ale z drugiej strony i tak jak zobaczycie na statystyki to z powodu nudy kończą grę przed atakami...
* dla mentorów oprócz satysfakcji można by wrzucić jakąś flagę, albo subskrypcję, o ile uczniowie będą dobrze oceniać rolę mentora
To tylko taka moja mała opinia, może powstanie jakaś fajna dyskusja, bądź ankieta i padną jakieś fajne pomysły
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
To tylko taka moja mała opinia, może powstanie jakaś fajna dyskusja, bądź ankieta i padną jakieś fajne pomysły
No to dawaj do działu "propozycje", czekamy na jakieś konkretne ;) Żyje się raz, czasem samemu trzeba ruszyć głową i coś napisać, a nie czekać aż zrobi to ktoś inny ;)
 

adekkolt1

Miecznik
Wynik reakcji
24
Arkadia tylko dla nowych graczy i po kłopocie
Pytanie, jakbyś zweryfikował ,,osobę nową"?
Po liczbie światów na jakich grała? - można przecież zalogować się na świecie i pograć 2 dni i tyle i tak na paru światach.
A jakby wziąć liczbę lat grania to to samo, ktoś zagrał miesiąc na jakimś świecie, po czym wraca po 2 latach i już ma być zaliczany do tych doświadczonych graczy?
Pomysł fajny, ale to każdą taką osobę trzeba by było indywidualnie zaklasyfikować, a to jest czasochłonne, nie mówiąc o tym, że powstałaby burza, że gracze są segregowani...
 
Do góry