Disco polo

  • Rozpoczynający wątek Mariusz1187
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ja nie widzę nic uwłaczającego w tej muzyce. Faktem jest, że są zespoły, których po prostu nie da się słuchać.. :|
Ale są i ciekawe piosenki disco-polo, które z chęcią mogę słuchać. Szczególnie lubię te od zespoły Power Play.. :)

Nie mam problemu, aby bawić się przy tej muzyce i bez kilku piw(choć po nich zabawa przednia).
 

DeletedUser

Guest
Mjateczki w kropeczki usialalala , tak z tym mi się kojarzy. Nie lubię. No może kiedyś było jeszcze w miarę okey np. Modern Talking ;p.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Mjateczki w kropeczki usialalala , tak z tym mi się kojarzy. Nie lubię. No może kiedyś było jeszcze w miarę okey np. Modern Talking ;p.


Modern Talking-to nie disco polo
disco polo jest oki do zabawy i słuchania . Wiele lepiej bawię się przy muzyce disco polo niż przy techno. Szkoda, że w mieście mało jest takich miejsc gdzie młodzi ludzie bawią się do takiej muzyki, o ile wgl jakieś są o.0
 

DeletedUser

Guest
Z wikipedii wyczytałeś że nie disco-polo ?
To jak najbardziej disco-polo , oczywiście trochę inne bo niemieckie , ale jak najbardziej można zaliczyć.

Pojedź sobie na dyskoteki na obrzeża miast. Techno i disco polo - tylko to grają. Nic innego.
 
Do góry