Disco polo

Dyskusja w 'Filmy i Muzyka' rozpoczęta przez użytkownika Mariusz1187, 30. Mar 2013.

Poleć tę stronę

1. Mariusz1187

Mariusz1187 Guest

co sądziće o muzyce disco polo

2. skendpro

skendpro Guest

Ja jej nie lubię.

3. Mariusz1187

Mariusz1187 Guest

czemu? disco jest wporzo

4. pawelf12

pawelf12 Guest

100% popieram, dokładnie to samo chciałem napisać :) Od 6 piw disco polo zaczyna się podobać :D

5. Mariusz1187

Mariusz1187 Guest

Nie znaće sie na muzyce haha :D Disco rządzi

6. B I T T E R

B I T T E R Zwiadowca

Docenione treści:
    1
    Mieszkam na wsi. Tutaj wśród okolicznej gimbazy disco króluje. Ale to chyba przejściowe, także życzę Ci przejścia tego bez szwanku :)

7. Serail

Serail Guest

Ja nie widzę nic uwłaczającego w tej muzyce. Faktem jest, że są zespoły, których po prostu nie da się słuchać.. :|
    Ale są i ciekawe piosenki disco-polo, które z chęcią mogę słuchać. Szczególnie lubię te od zespoły Power Play.. :)

Nie mam problemu, aby bawić się przy tej muzyce i bez kilku piw(choć po nich zabawa przednia).

8. deadal1

deadal1 Pikinier

Docenione treści:
    0
    Mjateczki w kropeczki usialalala , tak z tym mi się kojarzy. Nie lubię. No może kiedyś było jeszcze w miarę okey np. Modern Talking ;p.

9. adeq123

adeq123 Szlachcic

Docenione treści:
    627

Modern Talking-to nie disco polo
    disco polo jest oki do zabawy i słuchania . Wiele lepiej bawię się przy muzyce disco polo niż przy techno. Szkoda, że w mieście mało jest takich miejsc gdzie młodzi ludzie bawią się do takiej muzyki, o ile wgl jakieś są o.0

10. deadal1

deadal1 Pikinier

Docenione treści:
    0
    Z wikipedii wyczytałeś że nie disco-polo ?
    To jak najbardziej disco-polo , oczywiście trochę inne bo niemieckie , ale jak najbardziej można zaliczyć.

Pojedź sobie na dyskoteki na obrzeża miast. Techno i disco polo - tylko to grają. Nic innego.