detox vs erwin

kto wygra?


  • W sumie głosujących
    31

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
witam danwo nie bylo watku to moze ja zaloze cos heheh. wyyzwam cie teknik na pojedynek zabierz na runde te swoje przyrzady geodezyjne moze poobliczasz sobie cos czy nie wiem moze spowodujesz ze zaslabne w polowie rundy albo poczuje sie senny nie wiem i wtedy wygrasz sobie dobra mniejsza.zasady:
wiioski no tak rozwaznie mysle maks te 1200 bo 2 tys to nba pewno beda mnie atakwoali piony. najlepiej jakbym ja i ty mial jakiegos defiarza ( tak jak to lubisz ) by przeszkadzaki nie wplywaly na rozgrywke. co do atakow mysle ze moge sie ustosunkowac. wolisz z z limitem czy bez jest mi to obojetne absolutnie ale proponuje zeby miec z 10 k woja zajetego i wtedy rapek i mozna szlachtami walic. 3 czy 4 tez to nei robi roznicy ale wolal bym 3 wtedy juz nie ma loteri hehe. jutro mnie nie ma ale na weekendzik lub piatunio jak sie zlapiemy moge dzialac rozwiazmy raz na zawsze ten spor.
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
spoko jak bede to bede napisze ci na rundce piatek bede mysle a jak nie to sob badz niedzielka. no i od poneidzialku raczej koneic kariery powrocik do raboty bede wpadal oakzyjnie badz w ogole wiec ostatnia okazja by zlac ci dupe hehhe
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Niestety nasz kolezka sympatyczny nie szanuje zasad pojedynku. po pierwsze atakowal przed zebraniem grubasow i okreslonej ilosci wojska ) tak jak to byloby w dawnym stylu) ale to to nic nie ustalilismy tego w sumie mysalle mze to jasne. wzialem sobie defiarza by mi dal deffa jak poszedl by spamik lekak czy cos, ktory przeskanowal go to chyba nic zlego hmmm. ale zaraz pozniej zaczely sie ataki od gwiazdy i jego pomagierow wiec neistey teamat mozna zamknac gdyz mistrz nie zamierza sie pojedynkowac 1 na 1 potzrebuje osoby ktore atakuja razem z nim i jest to bezcelowe. nie ma juz pojedynkow ze jest pojedynek i nikt nie atakuje i wtedy mozna sie wykazywac. a pozatym idiota atakowal mnie zeby kuznei zburzyc hahaha

erwin bys sobie darowal naprawde spinanie sie mnie o nasylanie gdyz tylko z nim gadalem na rundzie. a Ty skoro nie miales do konca marcelka u siebie w teamie to znaczy ze nikt cie nie atakowal bo podpisales wszedzie pakty przeciwko mnie tak wniaskuje :) niestety. szkoda bo runda byla fajna do osmieszenia ciebie czyli podbicie na 3 grube jak bobika jakiegos smutno mi teraz
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
nikt raz ja mialem problemy techniczne pozniej juz ucichlo jak byly rundy co mozna bylo powalczyc sobie to niestety mam sie "nauczyc grac" i to jedyny argument. a cchialem byla jedna rudna idealna 3 grubasy itp. ale co sie odwlecze to nie uciecze. chcialbym zagrac pojeydnek jak za dawncyh cczasow ale neistety z tym gosciem sie nie da a szkoda bo chetnie poakzal bym mu gdzie jego meisjce w szeregu
 

erwin3532

Miecznik
Wynik reakcji
38
detox xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
to co ramajad napisał, wymyslasz, weź idz może do jakiegoś terapeuty, psychologa, bo naprawdę ta gra Ci zjadła do reszty tych pare szarych komórek co Ci zostały :D
ps. problemy techniczne xDDDDDDD
Jak dorośniesz to napisz :)<3
 
Do góry