Dżobi największą nadzieją polskich plemion!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser192125
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser192125

Guest
Dżobi największą nadzieją polskich plemion!

Pewnie wielu z was sobie myśli, że robię podśmiechujki... a to nieprawda, bo piszę to pół żartem pół serio hehexd.
A więc nie kto inny, a @Dżobi faktycznie jest największą nadzieją na przetrwanie tej głupiej gierki przeglądarkowej.

A to dlaczego? A to dlatego, że Dziobaker zdaje się wywarł pozytywne wrażenie na Panu Sergiuszu Górskim, który jest bardzo wpływową personą, oraz prowadzi plemię mrzonkers, w którym Pan Górski aktualnie się znajduje, ku zwycięstwu na świecie 155. Jeżeli uda mu się doprowadzić mrzonkersów po raz pierwszy w historii do zwycięstwa, i utrzymać pozytywne wrażenie wywarte na Panu Górskim, to szanowny Pan Sergito w swojej wielkiej łasce i wspaniałomyślności, może zdecydować się wykorzystać swoje ogromne wpływy do wypromowania kanału Dziobsona na youtube, który w przyszłości, jeżeli materiały pojawiały by się na nim częściej niż raz na rok, i z czegoś innego niż zloty marzycieli, mógłby posłużyć jako klucz do utrzymania tej gry przeglądarkowej przy życiu odrobinę dłużej, i sprawić, by s200 był w miarę satysfakcjonująco zaludniony.

Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym - to jest fakt nie opinia.
Ale zapraszam do komentowania, jeżeli ktoś by chciał coś dodać od siebie.
Pozdrawiam


1608357941591.png




PS. chyba będę musiał te karty zaktualizować skoro tyle się pozmieniało i nawet @pawelgrom1 już dawno zaatakował 5 razy i został starszym marzycielem :/
1608358237563.png
1608358242157.png

1608358313557.png
1608358319799.png

1608358323952.png
 

DeletedUser192125

Guest
@Dżobi co się śmiejesz? Od Ciebie teraz się wymaga powagi i motywacji a nie śmieszkowania.
 

DeletedUser192125

Guest
@Gawryluk a Pan co o tym sądzi? Przydałaby się opinia eksperta, dla kontrastu z opinią Krzysia...
 

Gawryluk

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.236
@Gawryluk a Pan co o tym sądzi? Przydałaby się opinia eksperta, dla kontrastu z opinią Krzysia...

Dziękuję Xevizz o poproszenie opinii w tej sprawie.
Niestety nie ogarniam tematu, nie umiem się wypowiedzieć. Temat zbyt ciężki do zrozumienia.

Życzę jednak Dzobiemu wszystkiego dobrego. To dobry człowiek - pomijając, że chciał mnie zgwałcić ochrzcić na zlocie marzycieli. XD
 

cybran

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
730
Ty, bądź co bądź niezłą karciankę byś odwalił, gdybyś zrobił kartę o każdym graczu lub plemieniu z przykładowo 155.
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Ty, bądź co bądź niezłą karciankę byś odwalił, gdybyś zrobił kartę o każdym graczu lub plemieniu z przykładowo 155.

Nie podpowiadaj, @Xevizz , bo zaraz zrobi takie jak w FIFIE z podziałem:
GRACZ DZOBI
Ogólny 95/100
Farmienie 98/100
Klinowania 99/100
Dowódzenie plemieniem: 85/100
Robienie offów: 97/100
Umiejętności dyplomacji: 95/100
Zdradex: 5/100

I taka cała lista podzielona na odpowiednie umiejętności XD
Ale nie zdziwie się jak Xevizz by to zrobił <rotfl>
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.350
Nie podpowiadaj, @Xevizz , bo zaraz zrobi takie jak w FIFIE z podziałem:
GRACZ DZOBI
Ogólny 95/100
Farmienie 98/100
Klinowania 99/100
Dowódzenie plemieniem: 85/100
Robienie offów: 97/100
Umiejętności dyplomacji: 95/100
Zdradex: 5/100

I taka cała lista podzielona na odpowiednie umiejętności XD
Ale nie zdziwie się jak Xevizz by to zrobił <rotfl>
Umiejętność klinowania bym podionsl na 100 bo i w 1 ms wbije z cofki, za to obniżylbym umiejętności dyplomatyczne bo przesadziłeś o jakieś 95 i zdradex o 5 xD

@Gawryluk do dziś nie wierzę w to, że niby pogoniłem Cię z nożem xD Za pół roku zapraszamy :)
 

DeletedUser192125

Guest
Nie podpowiadaj, @Xevizz , bo zaraz zrobi takie jak w FIFIE z podziałem:
GRACZ DZOBI
Ogólny 95/100
Farmienie 98/100
Klinowania 99/100
Dowódzenie plemieniem: 85/100
Robienie offów: 97/100
Umiejętności dyplomacji: 95/100
Zdradex: 5/100

I taka cała lista podzielona na odpowiednie umiejętności XD
Ale nie zdziwie się jak Xevizz by to zrobił <rotfl>
i każda karta będzie miała jeszcze umiejętność specjalną
np.
@Dżobi będzie miał:
Skala Dżobiego: Zassij okolicznego defa i przesuń front o 3 kratki w skali Dzobiego


a taki np. @ShadowBlackWolf
Zasłużony GEHeńczyk: Napisz rozbudowany program do zarządzania jednym z plemiennych aspektów Obstawy/Akcje oraz otrzymaj jEdNą DaRmĘ od zarządu w ramach podziękowań.

@Doktor Hałs312 Doktorze, a Pana jakie stanowisko jest w tej kwestii? Skoro jedna wykwalifikowana osoba (Gawryluk) odmówiła wygłoszenia swojego stanowiska w tejże sprawie, może Pan by zechciał - tak jak wcześniej wspomniałem dla kontrastu z opinią berbecia.
 
Do góry