Czy wciąż są cheaterzy?

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 1567218
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 1567218

Guest
Witam zastanawiałem się nad pograniem znowu w plemiona ale obawiam się, że nic się nie zmieniło w kwestii cheaterów/oszustów. Czy jest jednak lepiej?
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Witam zastanawiałem się nad pograniem znowu w plemiona ale obawiam się, że nic się nie zmieniło w kwestii cheaterów/oszustów. Czy jest jednak lepiej?
Huh jakich niby cheterów?
Są tylko bociarze, lecz spokojnie ufając supportowi, to dużo ich nie ma, bo przecież regularnie się ich pozbywają :), aczkolwiek czy w to wierzyć, to musisz sam zdecydować.

Zupełnie szczerze, to jakoś szczególnie dużo ich nie ma przynajmniej moim zdaniem. Zwykle jest, to po prostu parę osób w topce o których wiadomo, że coś mają, czy tam, że wcześniej czegoś używali.

Btw ostrzegam, iż władze tej gry już całkowicie rozum postradały i aktualna mapa wygląda ohydnie. Polecam rozejrzeć się po forum i też ich bojkotować za tą zmianę.
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 1567218

Guest
Chodzi mi oczywiście o takich cheaterów co to wysyłają ataki co do milisekundy, na które nie można zareagować. Normalnie wpuszczasz armię a bronisz się przed szlachcicem, a jak ci wchodzą ataki w ciągu 2 milisekund to chyba nie jest to fair ani możliwe bez jakichś wspomagaczy.
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Chodzi mi oczywiście o takich cheaterów co to wysyłają ataki co do milisekundy, na które nie można zareagować. Normalnie wpuszczasz armię a bronisz się przed szlachcicem, a jak ci wchodzą ataki w ciągu 2 milisekund to chyba nie jest to fair ani możliwe bez jakichś wspomagaczy.
Ni uja nie wiem o co ci chodzi
Mówisz o kontrze? o synchro?

We opisz całą sytuację, ale tak zrozumiale, to ci powiem czy ludzie nadal używają takich rzeczy.
W sensie pojedynyczy atak które wbija te parę milisekund po powrocie twoich wojsk, czy kilka ataków z różnych wiosek z odstępem tych paru ms

I w jakim odstępie ms te ataki wchodziły, iż uważasz, że ktoś używał bota/nielegalnych skryptów/chetów.
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 1567218

Guest
Kilka ataków wchodziło w ciągu kilku milisekund jak dobrze pamiętam.
I chyba wyraziłem się dość jasno w moim poście, przynajmniej wydawało mi się, że dla graczy plemion tak będzie. Staram się zachować zwięzłość wypowiedzi na forach bo kto potem przeczyta ścianę tekstu?
Wracając do tematu to pamiętam, że jak się pytałem kogoś jak to robi, to w odpowiedzi dostałem coś w stylu " ;) ". Sam nie zgłębiałem tematu tylko dałem sobie spokój z grą, bo mnie takie coś się nie podoba.
Jeśli mogę poruszyć też inny temat, to czy ludzie grają teraz na światach tylko aby zdobyć PP? Co za tym idzie nie znajdę wielu prawdziwych graczy a właśnie takich "zombie" oraz ludzi z ustawek z innych światów? Moja ostatnia przygoda z plemionami zakończyła się właśnie tak, że od środka mapy "przyszło" plemię zjadając wszystkich po drodze, a w bardzo szerokiej okolicy nie było nawet z kim plemienia założyć. Zacząłem grać na świecie 153 i wydało mi się, że jest tam dość sporo graczy, ale jeśli powyższe jest prawdą ...
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.279
Kilka ataków wchodziło w ciągu kilku milisekund jak dobrze pamiętam.
I chyba wyraziłem się dość jasno w moim poście, przynajmniej wydawało mi się, że dla graczy plemion tak będzie. Staram się zachować zwięzłość wypowiedzi na forach bo kto potem przeczyta ścianę tekstu?
Wracając do tematu to pamiętam, że jak się pytałem kogoś jak to robi, to w odpowiedzi dostałem coś w stylu " ;) ". Sam nie zgłębiałem tematu tylko dałem sobie spokój z grą, bo mnie takie coś się nie podoba.
Jeśli mogę poruszyć też inny temat, to czy ludzie grają teraz na światach tylko aby zdobyć PP? Co za tym idzie nie znajdę wielu prawdziwych graczy a właśnie takich "zombie" oraz ludzi z ustawek z innych światów? Moja ostatnia przygoda z plemionami zakończyła się właśnie tak, że od środka mapy "przyszło" plemię zjadając wszystkich po drodze, a w bardzo szerokiej okolicy nie było nawet z kim plemienia założyć. Zacząłem grać na świecie 153 i wydało mi się, że jest tam dość sporo graczy, ale jeśli powyższe jest prawdą ...

Bociarze na pewno są, ale jest ich dużo mniej. Teraz właśnie problem jest taki, że jak nie masz ekipy od początku to ciężko coś ugrać
 

Deleted User - 1567218

Guest
Rozumiem,
@Buduj fajnie, napawa to optymizmem
@Jack to już niestety mniej

W każdym razie dziękuję za odpowiedzi. Jeszcze się zastanawiam czy są światy bez tych funkcji premium jak zwiększony przyrost surowców.
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.681
Oczywiście, że są. Chociażby świat 154. Wystarczy zapoznać się z ustawieniami świata.

Co do botów-w każdej grze można trafić na osoby używające "wspomagaczy". Gram aktywnie i jakoś ich nie dostrzegam w moim otoczeniu także nie stanowią dla mnie problemu i raczej są rzadkością, a nie standardem. Co do dogrywania- często jest to kwestią wprawy, a nie bota. :)
 

Deleted User - 1567218

Guest
Właśnie przeglądając ustawienia światów nie widzę rubryki która by coś na ten temat mówiła
 

Deleted User - 1567218

Guest
Chodziło mi o funkcje(?) premium, skąd wiedzieć na jakich światach ich nie ma.
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Jeszcze się zastanawiam czy są światy bez tych funkcji premium jak zwiększony przyrost surowców.

Tutaj piszesz o przyroście surowców, a wiec sądziłem, iż oto ci chodzi...

Aktualnie każdy świat parzysty nie posiada dodatkowych funkcji premium, a wiec na np. 154 ich nie ma. (w sensie są tylko te podstawowe czyli kp + mk i af jeśli jest włączone farmienie)
Nowe funkcje Premium: nie
Giełda Premium: nie

Swoją drogą gdzieś ty szukał, iż tego nie zauważyłeś?
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
5
Teraz największa plaga na plemionach to chyba darmiarze z multikontami z którymi support zupełnie sobie nie radzi. Dopóki ktoś nie wskaże im palcem dokładnie o kogo chodzi.
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.681
Ostatni raz usuwam posty bez konsekwencji dla ich autorów.
Po pierwsze, posty są niezgodne z tematem dyskusji, a po drugie niezgodne z punktem 2.7 myślnikiem pierwszym regulaminu tego forum.

Co do samego tematu- uważam że autor otrzymał już odpowiedź i proszę na tym zakończyć. :)
 

Deleted User - 1567218

Guest
Mam jeszcze kilka pytań i nie chcę robić osobnych tematów do każdego. Jeśli odpowiedzi można łatwo znaleźć to najmocniej przepraszam.

Czy te funkcje kupowane za PP, czyli konto premium, menedżer konta i asystent farmera są na wszystkie światy na których grasz? Myślałem, że tak to działa, ale darmowy asystent farmera za zadanie jest tylko na 1 świecie.

Poza tym takie pytanie mniej konkretne, czy "zarabianie PP" na giełdzie premium jest de facto możliwe tylko na nowych światach? Czy np startując na starszym świecie ceny nie są już tak niekorzystne, że dla nowo startującego nie ma o czym mówić?
 
Status
Zamknięty.
Do góry