Czy moglibyście dodać do Asystenta Farmera tarany?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser177140
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem do Asystenta Farmera taranów?


  • W sumie głosujących
    25
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser177140

Guest
Jak w temacie drogi supporcie :)

Proszę graczy o wzięcie udziału w ankiecie :)
 

DeletedUser177140

Guest
Tutaj chodzi o łatwe zbijanie murków w barbach przykre, że się nie domyśliłeś/aś
 

DeletedUser177140

Guest
Przecież tracisz jednostki farmiąc na murku w barbach, jeśli support wprowadzi do AF tarany, będzie można zaoszczędzić dużo czasu..
 

DeletedUser177140

Guest
Nawet filiżanki kawy nie jestem w stanie utrzymać, przez zbędne klikanie zbijając murki w barbach ;) :) A na poważnie, to wielu ludzi trzyma kciuki za wprowadzenie tej opcji, chociaż w ankiecie frekwencja pozostawia wiele do życzenia... :(
 
Wynik reakcji
123
Na pewno udogodnienie dla graczy,ale nie wiem czy przypadkiem nie jest zbyt duże. Idąc w tym kierunku niebawem wszystko będziemy robić dzięki AF ^^
 

DeletedUser177140

Guest
Rozumiem Twoje obawy, podobne dylematy miały miejsce przed wprowadzeniem skryptu o nazwie Pomocnik asystenta farmera -skrypt działający w Asystencie Farmienia. Ogranicza czas przeznaczony na farmienie, ponieważ usuwa z widoku wioskę na którą został wysłany atak, przez co nie trzeba ruszać kursorem w czasie farmienia. Działa w Pasku Skrótów [wymagane KP].
Jest On obecnie w AF. Jestem przeciwniczką radykalnych zmian - oczoje:x grafiki, nawet inwentarza tak szczerze, wybacz drogi Supporcie. To, co zaproponowałam jest jedynie kosmetycznym zabiegiem.
 
Wynik reakcji
123
Takiej władzy aż nie mam by to wprowadzić,ale znalazłem jeden skrypt jeśli chodzi o murki,jednak brak możliwości sprawdzenia jego. Może jakkolwiek pomoże

e3a5d25fad1a0af9907478d8790b3b59.png

Poprawię ten obrazek ręcznie, ale proszę Państwa, obrazki proszę wstawiać jako obrazki ;) (Lukasz032)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Właśnie - funkcjonalność, o której mówicie, wprowadza skrypt autorstwa jednego z Graczy - dodatkowo konfigurowalną, gdyż da się ręcznie ustawić, ile taranów będzie zawierał atak wycinający mur ;) (skrypt tak naprawdę po prostu wstawia na pop-up z placem już gotowy atak, który wystarczy tylko potwierdzić).
 
Do góry