Czeskimarynarz & Nitro Cee - FREE

  • Rozpoczynający wątek czeskimarynarz
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser162791

Guest
Nitro co ty byś chciał zrobić ? Nic Ci nie pasuje ...
 

DeletedUser

Guest
Proszę o sygnaturkę Ronaldo vs Messi. Ma być kontrast itp....


Pasi ? To do roboty ;*
 

DeletedUser159420

Guest
Nito widzę kolejny temat ci nie pasuje, uciekasz ze strachu bo trzeba pomyśleć i pokombinować?

Coś nie skomplikowanego np. Muzyka, olipiada, euro 2012, jakieś dyscypliny sportu, jakiś film czy serial, jakies anime, komix, wytworia komixow, jakaś osoba
 

DeletedUser162819

Guest
Temat: Kultura Rastafarian, uwzględnijcie motyw Lwa Judy oraz wiecznie żywego Roberta Nesty Marleya... No i coś od Siebie. Nie zżynajcie z neta. Czas start. :D

ps Jak się komuś nudzi, to możecie mi Avek zrobić, w tematyce jak wyżej widać. :p


sprytne,nie powiedzieć,że avek chcesz dla siebie,ale dać im temat taki ;p
 

DeletedUser159420

Guest
To może czeski ja zaproponuje temat.
Temat: Marvel
Tu jest taka różnorodność tyle rzeczy można zrobić w tym temacie
 

DeletedUser

Guest
sprytne,nie powiedzieć,że avek chcesz dla siebie,ale dać im temat taki ;p

Cichaj! I tak nie zrobią, bo Nitro widać się lęka. ;) [ wjazd na ambicje ]

No i w Rasta nie ma nic skomplikowanego. Trochę czarów, trochę ganji, trochę biblii... W zasadzie to nic skomplikowanego. :)
 

DeletedUser159420

Guest
nie wymyślaj nie będe robił gościowi sygnatury a tak to tematu nikt nie zarzucił
 

DeletedUser

Guest
ps. 300 na 100.

Odwołam się do postu nr. Nie było możliwości odrzucenia tematu zadanego przez użytkownika. Tak więc albo przyjmiesz te tematy albo wygram walkowerem.
 

DeletedUser162791

Guest
człowieku to ma być ładne a nie, że ktoś zrzuci w temacie 50 osób i masz 50 osob w 350x150 zmiesic


#up
nie zmienie rozmiaru bo to ma być sygnatura


Nitro nie kompromituj się tyle propozycji, a ty nie umisz wybrać nawet jednego i zrobić :)
 

DeletedUser159420

Guest
ps. 300 na 100.

Odwołam się do postu nr. Nie było możliwości odrzucenia tematu zadanego przez użytkownika. Tak więc albo przyjmiesz te tematy albo wygram walkowerem.

350x150
to w takim razie niech bedzie messi ronaldo jak tak bardzo chcesz wygrać nie uczciwie
 
Do góry