Czekanie na odpowiedź suportu.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser178225
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser178225

Guest
mam pytanie mianowicie ile trzeba jeszcze czekać na nagrody za specjal? miesiąc już trwają zawirowania na pocztach....
a w dodatku czekam już 5dni na odpowiedz od was.... Pisanie ticketów już jest nudne
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Prośba o to, żeby nie pisać kolejnych wiadomości w otwartych zgłoszeniach supportowych, po coś jest ;)
Konkretniej - w momencie, w którym piszesz nową odpowiedź, Twoje zgłoszenie spada na koniec kolejki oczekujących jako to z najnowszą wiadomością - rada dotycząca nagród jest więc po prostu taka - spokojnie oczekuj na przyznanie nagrody za rundę, te zgłoszenia się nie przeterminowują i na pewno zostaną one rozpatrzone, gdy tylko będzie taka możliwość ;)
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Nie ma zasady - są sprawy, które ze względu na swoją naturę wymagają czasem kilku dni (np. weryfikowanie bugów czy inne bardzo techniczne prośby w ściśle konkretnych sytuacjach), większość spraw natomiast jest rozpoznawana na bieżąco - co do zasady w kolejności napływu spraw; średni czas oczekiwania nie przekracza 48 godzin ;)
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
No to beznadziejnie trafiłem w takim razie bo raz już czekałem ponad 48h i teraz drugi raz czekam więcej już w tym samym temacie. :/
 

DeletedUser178225

Guest
Nie pisane jest nic nowego w wiadomości.
Po prostu od 21 stycznia wydaje mi się że to przesada ?
 

DeletedUser192125

Guest
Nie ma zasady - są sprawy, które ze względu na swoją naturę wymagają czasem kilku dni (np. weryfikowanie bugów czy inne bardzo techniczne prośby w ściśle konkretnych sytuacjach), większość spraw natomiast jest rozpoznawana na bieżąco - co do zasady w kolejności napływu spraw; średni czas oczekiwania nie przekracza 48 godzin ;)
ja od 5 dni czekam na odpowiedź czy możliwa jest zmiana nicku na forum <lol><lol><lol><lol><tuptup><tuptup><tuptup><tuptup><lol><lol><lol><lol>
 

DeletedUser197907

Guest
Nie pisane jest nic nowego w wiadomości.
Po prostu od 21 stycznia wydaje mi się że to przesada ?

No to już trochę przesadzają. 48 godzin średnia a 192 godziny faktycznego czekania to troche za długo...

Dobrze że mi sie liczyc nie chce, bo gdybym policzyl to dostałbym bana. Czekam od 15 stycznia i cisza
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
od 27.01 grzecznie czekam na odpowiedź a dziś wszedłem w tickety i widzę, że temat został zamknięty bez odpowiedzi ze strony suppka. Co do cholery?
 
Status
Zamknięty.
Do góry