CZEGO OD 18 lat??

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13612
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13612

Guest
siemka czego mozna zostac moderatprem forum od 18 lat?? ja bardzo lubie pisac na forum przestrzegram regulamin i czego chciec więcej, moim zdaniem to jest nie słuszne. Czekam na opinie innych graczy!!:mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: CZEGO OD 18 lat??

dla mnie wystarczajacym powodem dla ktorego nie mialbys zostac moderatorem jest samo slowo "czego"
skad to sie w ogole wzielo? nienawidze jak tak pisza! :mad:
z reguly sa to dzieci neo

ja np. tez spedzam duzo czasu na tym forum i mysle ze dalbym rade.
jestem u siebie w plemieniu glownym i jedynym moderatorem i pilnuje ogolnego porzadku.
stworzylem system warnow itp.
i jest spokoj.

mimo to nigdzie sie nie pcham.
nie spelniam kryteriow! przeciez to nie koniec swiata!

a prog jest po to zeby nie przyjmowac wlasnie takich dzieci jak ty ktore tylko sie nie zalapia od razu histeria
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: CZEGO OD 18 lat??

Hmm..No cóż ,takie życie.W sumie lepiej by było,gdyby było od 16 lat..Bo nieraz 16-letni człowiek jest bardziej kompetętny niż 18 latek..:cool:
 

DeletedUser13146

Guest
Odp: CZEGO OD 18 lat??

siemka czego mozna zostac moderatprem forum od 18 lat?? ja bardzo lubie pisac na forum przestrzegram regulamin i czego chciec więcej, moim zdaniem to jest nie słuszne. Czekam na opinie innych graczy!!:mad:

gdy ma sie 18 lat zazwyczaj jest się dojrzałym psychicznie ;f , poprostu nie powinno się dawać większej władzy jakiś dziesięcio latkom , trzynasto latkom ( patrz " ja " ) albo szesnasto latkom , nie wiadomo co odbije takiemu i potem jest syf na forum, dorbze że jest 18 lat dzięki czemu modzi są normalni ;f
 

DeletedUser

Guest
Odp: CZEGO OD 18 lat??

Hmm..No cóż ,takie życie.W sumie lepiej by było,gdyby było od 16 lat..Bo nieraz 16-letni człowiek jest bardziej kompetętny niż 18 latek..:cool:

zdaża się że nawet 10-latek jest bardziej wykształcony, kulturalny i posiada jwiększą ogładę niż 20-latek...
 

DeletedUser

Guest
Odp: CZEGO OD 18 lat??

zdaża się że nawet 10-latek jest bardziej wykształcony, kulturalny i posiada jwiększą ogładę niż 20-latek...

juz nie przesadzajmy

zobaczcie!
pierwszy post i juz chce byc moderatorem!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4447

Guest
Odp: CZEGO OD 18 lat??

Sam, nie ukrywam, chciałbym zostać modem, ale to ograniczenie jest słuszen, bo nastolatkowie mają często tendencję to "cyganienia" i naj[ierw wydają się być mili, a potem... Poza tym support byłby zasypywany zgłoszeniami 12 latków:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: CZEGO OD 18 lat??

ja tez bym chcial...
czasami jak siedze na forum (a siedze nie malo) to nie mam co robic to bym sobie pomoderowal.

no ale tez uwazam ze to ograniczenie jest sluszne. tematu tego typu jeszcze bardziej oddalaja adminteam od obnizenia progu.

poza tym team nie wie ile naprawde masz lat.

jak bys gadal jak dorosly (jak belwar np.) to by sie nie kapli i tak by cie przyjeli.

no ale powiem jeszcze raz - takimi tematami wysokiego poziomu nie pokazujesz a co za tym idzie nikt nie uzna cie za doroslego
 

DeletedUser3162

Guest
Odp: CZEGO OD 18 lat??

Zdażają się wyjątki, przykład: Kwasi był modem a ma bodajże 16 lat...:)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.833
Odp: CZEGO OD 18 lat??

siemka czego mozna zostac moderatprem forum od 18 lat?? ja bardzo lubie pisac na forum przestrzegram regulamin

no i się cieszymy - nikt Ci nie zabrania pisać na forum, a jeśli dodatkowo będziesz przestrzegał regulaminu, to tym bardziej będziemy Cię szanować.
Praca moderatora (tak samo jak i operatora) to nie jest jednak tylko zabawa, większa władza i kolorek w nicku. To jest także uzyskanie dostępu do konkretnych danych, które w rozumieniu "Ustawy o ochronie danych osobowych" są poufne.
Dlatego każdy z członków Teamu zobowiązuje się do zachowania poufności tych danych, a jako forma zabezpieczenia musi wylegitymować się własnym dowodem osobistym.
A dlaczego? A dlatego, że w przypadku jakiegoś nadużycia karą nie jest tylko wykluczenie z teamu czy ban na forum. Karą jest wniosek kierowany do prokuratury!
I chociażby z tego względu (abstrahując już zupełnie od wszelakiej "dojrzałości", większej ilości wolnego czasu czy niezależności od rodziców) limit 18 lat jest podstawą, której nie da się ominąć - po prostu w myśl polskiego prawa osoby młodsze nie mają osobowości prawnej i w takiej sytuacji bylibyśmy bezsilni z jakimikolwiek roszczeniami względem takiej osoby.

Poza tym, wybacz, osoba która zaczyna swoją wypowiedź od "siemka czego mozna zostac" już sama siebie skreśla z listy potencjalnych kandydatów, bez względu na wiek.

zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry