Czat - Konferencja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser146291
  • Data rozpoczęcia

Czy przydatny byłby Czat Grupowy ?

  • Tak

    Głosy: 107 97,3%
  • Nie

    Głosy: 3 2,7%

  • W sumie głosujących
    110
Status
Zamknięty.

DeletedUser146291

Guest
Mało kto już korzysta z gg, ale z tego co pamiętam była opcja w postaci rozmów grupowych. Wiem wiem, od tego jest forum, lecz czasami na jakąś mini akcję o kt czasami lepiej nie pisać na forum, a nie każdy ma Zaufanego - wygodniej by było omówić w 3/4 osoby na JEDNYM pw czatu - tak jak to się w starych latach robiło na gg;)
Nie jednokrotnie by się to przydało.

Proszę o ocenę tego pomysłu. I ewentualne wcielenie w życie.

pozdrawiam
Flee
 

DeletedUser

Guest
Popieram, zdecydowanie właśnie tego brakuje w nowo wprowadzonym czacie.
 

DeletedUser167856

Guest
Na tak. Tylko by mogli zrobić jak na facebook'u - inny kolor na osobe albo dymki z dwóch stron, bo trochę by się zlewały wiadomości w przypadku konferencji. ;)
 

DeletedUser146291

Guest
Na tak. Tylko by mogli zrobić jak na facebook'u - inny kolor na osobe albo dymki z dwóch stron, bo trochę by się zlewały wiadomości w przypadku konferencji. ;)

I gdyby można je było zmniejszać/zwiększać i przesuwać jak normalne okna. Bo sa jak dla mnie w dość niefortunnym miejscu ^^
 

DeletedUser186168

Guest
Pewnie jak zrobią grupowy to będzie się wieszać czat. No ale zobaczymy co z tego będzie :D
Glos na tak bo nikt nie dał na "nie" :D
 

DeletedUser180001

Guest
Macie czat więc nie wiem na co narzekacie jeszcze ;)
Taki starczy jaki wszedł po aktualizacji.
 

DeletedUser

Guest
Jak najbardziej na tak, konferencji właśnie brakuje ;>.
 

DeletedUser175631

Guest
Jest pewien problem z czatem na plemionach.
Często gracze nie wiedzą, że ktoś napisał do nich na czacie, brakuje jakiegoś wyraźnego zawiadomienia, kto kiedy napisał, często wiadomości są niezauważane, te pisane na czacie.
 

DeletedUser146291

Guest
Ja Czat rzadko używam do normalnych rozmów bo to tylko mi strasznie spami...
Jak dla mnie może go wgl nie być, ale do konferencji by się bardzo przydał.
 

DeletedUser135398

Guest
chat raczej jest niemozliwy, dopóki archiwum rozmowy zapisywane jest jako wiadomosć, bo jak wiadomo, we wiadomosći nie mogą brac udziału 3 osoby

ale przydałaby się ;)
 

DeletedUser186701

Guest
chat raczej jest niemozliwy, dopóki archiwum rozmowy zapisywane jest jako wiadomosć, bo jak wiadomo, we wiadomosći nie mogą brac udziału 3 osoby

ale przydałaby się ;)

Chyba, że specjalnie dla czatu wprowadzą też zapisywanie grupowych rozmów (wpis każdego gracza na inny kolor).
 

DeletedUser179150

Guest
Jestem za
Niby mamy gg i inne sposoby komunikacji, jednak do gry został dodany "Chat" - Konferencja to podstawowy wymóg jego przydatności
 

DeletedUser147486

Guest
Wątpię w to, że się tym zajmą, ale na pewno byłoby przydatne :)
 

DeletedUser187900

Guest
Jasne że jestem na tak ;) to juz jest 2 temat o tym chacie grupowym ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser146291

Guest
Czy Team zastanawiał się nad tą ewentualnością i czy zostały w tym celu zrobione jakieś kroki?

pozdrawiam
Flee
 
Status
Zamknięty.
Do góry