[Przeglądarka] Czas dotarcia jednostek

  • Rozpoczynający wątek *Punisher
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam,
sporo czasu mnie nie było na plemionach i troszkę sie tutaj pozmieniało kp wchłonęło większość skryptów lecz nie ten niestety, czy mógłby ktoś się podzielić działającym prawidłowo wyżej wymienionym skryptem? :)
byłbym bardzo wdzięczny, pozdrawiam.
 

DeletedUser137384

Guest
Temat jest w niewłaściwym dziale, więc przenoszę go do właściwego :)

I od razu daję odpowiedź - dozwolone są skrypty ze skryptoteki, więc jeśli tam takiego skryptu nie ma, co do zasady jest nielegalny. Oczywiście zawsze można prosić o zalegalizowanie skryptu, wystarczy napisać odpowiedni ticket do Supportu.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Tak się składa, że jestem autorem ostatniej działającej wersji :)
Ostatni raz przepisywałem ten skrypt pod wersję jeszcze 7.x, a od 8.x faktycznie jego funkcjonalność jest zintegrowana w KP, tylko trochę inaczej - trzeba wejść w opcje mapy, tam będzie opcja "ustawienia popup", a pod nią "pokaż czas podróży".
 

DeletedUser

Guest
Wydawało mi się, że w odpowiednim miejscu takowy temat umieściłem. No cóż nie mi to jak widać oceniać.

Jeśli chodzi o Twoją wypowiedź yavala, ten skrypt znajduje się w skryptotece i jego legalność została zaakceptowana. Przejrzałem takowy dział (zanim tutaj napisałem) z tymi skryptami i go tam znalazłem. Lecz niestety nie funkcjonuje on poprawnie - w ogóle nie działa. :( Dlatego utworzyłem ten temat.

Wiem, że działał on tylko w KP, ale to o czym mówisz to niestety nawet w części nie jest tym skryptem - przynajmniej dla mnie. Przy powyżej 100 wioskach, tego się nie da ogarnąć w chwile.

Jeśli chodzi o defa i działanie tego skryptu to opcja "Wezwij" działa praktycznie jak ten skrypt, ale niestety nie ma takiej alternatywy dla wiosek offowych. Byłoby miło gdyby i taka opcja została dodana do KP, bo większość skryptów których używałem z 6 lat temu właśnie wciągnęło KP. Mi się to podoba, bo nie trzeba czekać i szukać nowych wersji zaraz po aktualizacji gry o następną łatkę.
Niestety tego skryptu się jak dotąd nie doczekałem. :(

Drogi Lukasz032 czy byłbyś w stanie postawić go ponownie na nogi, by znów zadziałał? :)
 

DeletedUser156889

Guest
Drogi Lukasz032 czy byłbyś w stanie postawić go ponownie na nogi, by znów zadziałał? :)

Niestety, ale _nie_ działająca wersja w skryptotece to zasługa Lukasz032. Przez tyle lat jej nie poprawił więc wątpię by zrobił teraz dla Ciebie wyjątek :/
 

DeletedUser163844

Guest
Jedyną osobą, która może pomóc w zainstalowaniu poprawnego skryptu ,,Czas dotarcia jednostek" jest Łukasz
Ponawiam prośbę o poprawienie go i udostępnienie graczom::)
To był jeden z nielicznych wspaniałych skryptów na plemionach.
 
Do góry