Czarodziejska Galeria

  • Rozpoczynający wątek Lord Rybak
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pamięta ktoś, z poprzednich lat ,ile było kapeluszy w całym zestawie ?
 

DeletedUser188020

Guest
To mój 1 taki event. O co w nim chodzi? W tych wioskach są jakieś wojska? Opłaca się atakować? Co z tego będę miał?
 

DeletedUser160901

Guest
nie trzeba zakladac, dziala juz w inwentarzu. Ja dostalem taki czarny +7 odwrocenia swiatla i mi sie noc zrobila ! ciekawe teraz czy w nocy bede mial jasno ? no i czy to znaczy ze bonus nocny mam teraz a w nocy nie bede mial ? trzeba wyprobowac.
 

DeletedUser44634

Guest
Wideoklip na Youtube od InnoGames, wyjaśniający sprawę kapeluszy: KLIK

Efekty działania kapeluszy dotyczą tylko zmian graficznych interfejsu, nie wpływają na działanie mechanizmów gry (więc bonus nocny nadal działa w nocy, ostrzegam aby ktoś nie stracił wojsk na testowaniu).
 

DeletedUser180124

Guest
Atakujesz obojętnie jaką Czarodziejską Galerię (może być przez cały czas trwania eventu ta sama, to jest bez różnicy). Każda jednostka idzie do galerii 5 minut, a wraca z taką prędkością, z jaką powinna. Jeżeli od ostatniego ataku na galerię minęła co najmniej godzina, to wylosujesz jeden z jedenastu dostępnych kapeluszy. Kapelusze dają Ci odznaczenia (a więc i flagi) oraz modyfikują lekko wygląd całej gry na czas posiadania kapelusza (w żaden sposób nie wpływa to na surowce, czas budowy, itp. Po prostu czyste zmiany typu np. zmiana wyglądu wioski, odwrócenie wiosek na mapie, itd.).
 

DeletedUser172130

Guest
Chyba było więcej kapeluszy, bo ja miałam 12 różnych :)
 

DeletedUser180124

Guest
Jest 11 kapeluszy. Swoją drogą, to już koniec eventu? Chyba trwał krócej, niż w zeszłym roku.
 

DeletedUser

Guest
Hej, o co w tym chodzi ? "Żądanie nie powiodło się. Możliwe chwilowe problemy z serwerem?." Wszyscy tak mają czy tylko ja?

Swoją drogą jak się ta gra zmieniła... to masakra ;) i wcale nie na lepsze moim zdaniem ;)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Jest 11 kapeluszy. Swoją drogą, to już koniec eventu? Chyba trwał krócej, niż w zeszłym roku.

Nie 11,tylko 15 kapeluszy bylo,ale event juz zakonczony jest:)

1. Kapelusz antyczny
2. Ciemny kapelusz
3. Kapelusz drobiarza
4. Modny kapelusz
5. Królewski kapelusz
6. Męski kapelusz
7. Kapelusz zwycięzcy
8. Kapelusz paranoika
9. Pomarańczowy kapelusz
10. Czarno-biały kapelusz
11. Kapelusz klaustrofobiczny
12. Brązowy kapelusz
13. Chłopski kapelusz
14. Kapelusz kangurzy
15. Kapelusz hackera
 
Status
Zamknięty.
Do góry