Czarny Koń Tego Wyścigu vs Pan Kropeq

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser155263
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra ?

  • Czarny Koń Tego Wyścigu

    Głosy: 14 56,0%
  • Pan Kropeq

    Głosy: 5 20,0%
  • POjedynek sie nie odbędzie

    Głosy: 6 24,0%
  • coś innego

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    25
Status
Zamknięty.

DeletedUser155263

Guest
Wyzywam Ciebie na pojedynek.
Powód :
Uważam że w pojedynkę nie potrafisz grac. Atakujesz grupami liczące minimum 3 osoby.
Do tego kozaczysz na fo.
Chce udowodnić CI że w pojedynkę jesteś marnym botem .

Ustawienia Pojedynku.
Gramy obstawieni deff-em w razie włączenia się osoby trzeciej. Czyli plemię minimum 2 osoby.
Gramy only off do ataku jest potrzebne 16k jednostek potwierdzonych raportem.
Wioska Startowa;26/36/66
Katapulty:Brak!
Limit Ataków 12.
Po pojedynku gracz sam bądź przy pomocy sędziego zamieszcza screeny z raportów. Jeżeli tego nie uczyni to tak jakby owa rzecz się nie wydarzyła.


Przerwanie pojedynku:

- Potwierdzone raportem ponad 20% gdy wtrąci się osoba 3 , ale tylko w przypadku gdy to osoba 3 pierwsza zaatakowała.
-Zniszczeniem Budynków przez katapulty osób

Valkower :

-Nie wycofanie deffa
-Ataki bez umowionej ilosci wojska
-Atak na 4 grube w przypadku palacu na monety
-Produkcja samemu defa
-Wieksza ilosc niz dozwolona katapult
-wieksza niz dozwolona ilość ataków

Nagroda ; 100pp do uzgodnienia

Przejmujesz ?
 

DeletedUser169681

Guest
czarny...przyjmij wyzwanie ale 1 vs 1 bez ingerencji innych graczy wtedy się sprawdzi kto ma lepszą taktykę ,wygra jeden...

pozdrawiam dawnych graczy św 50:D
 

DeletedUser

Guest
Jeśli mod łaskawie przeczytał ten temat i nie wywnioskował z tego że się nie zgadzam na pojedynkowanie z tym czymś to proszę o zamkniecie i skasowanie tematu:)
 

DeletedUser157137

Guest
Osmieszasz sie twierdzac ze jestes najlepszy "patrz pojedynek vs Step lub Zbyszek" chcac sie dowartosciowac wyzywasz kogos kogo nigdy nie widzialem na SP... Wybierz sobie kogos do gry na poziomie.. Oczywiscie nie IQ bo tak niskeigo procz Cb nie ma nikt.
 

DeletedUser155263

Guest
nie o0śmieszaj się noobku !!! czy ja uwarzam się za najlepszego gracza ? Nie

z NZZI chialem zagrac bo uważam się lepszy !!!
 

DeletedUser

Guest
Osmieszasz sie twierdzac ze jestes najlepszy "patrz pojedynek vs Step lub Zbyszek" chcac sie dowartosciowac wyzywasz kogos kogo nigdy nie widzialem na SP... Wybierz sobie kogos do gry na poziomie.. Oczywiscie nie IQ bo tak niskeigo procz Cb nie ma nikt.

hahaha świeta racja :D polak nie widziałeś mnie na sp o Ty uraziłeś mnie haha ^^

tak jesteś lepszy w biciu eko robieniu deffa i zwiadu :p
ja deffem jeszcze nigdy nie grałem na max jest to zbyt nudne:)
a dziwne jest to że Ty zawsze masz nabite pkt jako obrońca ciekawe czemu? o twojego mega pro mocnego offa sie inni rozwalają?:D
 

DeletedUser155263

Guest
oj zobacz moje tw //// mama tam olbrzymią przewagę ra niż ro .//./
13.315.359 moje ra
3.853.431 moje ro
nie wiem kiedy ostatnio grałem deff-em


twoje ra 1.298.326
twoje ro 245.448


wiec bocie cichutko siedz
 

DeletedUser157137

Guest
hahaha świeta racja :D polak nie widziałeś mnie na sp o Ty uraziłeś mnie haha ^^

tak jesteś lepszy w biciu eko robieniu deffa i zwiadu :p
ja deffem jeszcze nigdy nie grałem na max jest to zbyt nudne:)
a dziwne jest to że Ty zawsze masz nabite pkt jako obrońca ciekawe czemu? o twojego mega pro mocnego offa sie inni rozwalają?:D



teraz widze Twoj podpis oxoli.. ^ ^ Co jednak nie zmienia faktu ze nie jestes graczem z najwyzszej polki ^ ^


I jezeli ktos widzial grajacego mnie deffem to hmm mial naprawde szczescie ^ ^ moze 3? moze 4 rundy gralem deffem ^ ^


Skad moje RO ? stad ze nastepne wioski mam deffowe + atakuje mnie caly serwer. To moze jest przyczyna :) + jak gramy dla wygrania plemienia czesto 1 gra off drugi deff. To tyle :))
 

DeletedUser

Guest
teraz widze Twoj podpis oxoli.. ^ ^ Co jednak nie zmienia faktu ze nie jestes graczem z najwyzszej polki ^ ^


I jezeli ktos widzial grajacego mnie deffem to hmm mial naprawde szczescie ^ ^ moze 3? moze 4 rundy gralem deffem ^ ^


Skad moje RO ? stad ze nastepne wioski mam deffowe + atakuje mnie caly serwer. To moze jest przyczyna :) + jak gramy dla wygrania plemienia czesto 1 gra off drugi deff. To tyle :))

Polak hehe nie pisałem że Ty grasz deffem tylko kropeq haha:D
 

DeletedUser

Guest
oj zobacz moje tw //// mama tam olbrzymią przewagę ra niż ro .//./
13.315.359 moje ra
3.853.431 moje ro
nie wiem kiedy ostatnio grałem deff-em

Dobrze przepatrzywszy moje nicki to mam podobnie 14kk w ataku 4kk w obronie wiec jeszcze nadążam za taka namiastka botów jak Ty:)

twoje ra 1.298.326
twoje ro 245.448


wiec bocie cichutko siedz
 

DeletedUser155263

Guest
oj chłopcze.... miałem kilka nicków na sp :D
znajdź życie dodając twoje wszystkie nicki nie masz 50% tego ra co ja na kropqu
 

DeletedUser153746

Guest
Jeśli mod łaskawie przeczytał ten temat i nie wywnioskował z tego że się nie zgadzam na pojedynkowanie z tym czymś to proszę o zamkniecie i skasowanie tematu:)

lol typie czytam nicki a ty mnie na sp atakujesz ehh widze zapominasz z kim grasz........ Też bym cie chetnie wyzwał ale jak grałeś na Tnę zawodowo na sp to raczej kropek nie masz szans;p i uwierz wiem co mowie....

i nie bede zaczynał z idiota hehe deffa nie rób i lk to zagramy;p
 

DeletedUser155263

Guest
OJ KAROLKU mam się bać nooba ?
co oskarża mnie że gram deff-a sam gra piki + lk hahaha
 

DeletedUser

Guest
lol typie czytam nicki a ty mnie na sp atakujesz ehh widze zapominasz z kim grasz........ Też bym cie chetnie wyzwał ale jak grałeś na Tnę zawodowo na sp to raczej kropek nie masz szans;p i uwierz wiem co mowie....

i nie bede zaczynał z idiota hehe deffa nie rób i lk to zagramy;p

Wybacz nie pamietam Cie:)
a wtedy co żem Ci złapał offa to miałem także toporki wiedziałem że jak zaatakuje z toporami to pójdzie kontra więc co miałem zrobić?

Kropuś zakładaj się hehe ale pierw sprawdź potem wypisuj głupoty:) Bo jak czytam Twoje wypowiedzi to mi źle:)
 

DeletedUser155263

Guest
sprawdziłem masz o 3 kk mniej od mnie :D a ja tylko biorę pod uwage nick pan kropeq
 

DeletedUser155263

Guest
4min na wbicie klina. a tu 3 razy zielony rapek ;)

cienias jeteś >D
 

DeletedUser

Guest
sprawdziłem masz o 3 kk mniej od mnie :D a ja tylko biorę pod uwage nick pan kropeq

Wiedziałem że twoje super ego zmusi Cie do pochwalenia się:) Moje wojsko wędrowało po całej mapie od kilkunastu minut wybacz ale mam zajęcia w domu i nie mogę sobie pozwolić aby siedzieć przy kompie i nawet nie móc się iść załatwić:)
fakt faktem w miare szybko postawiłes komplet ale widzac po twoim ra nie miałes problemów tymczasem ja miałem nabite 8k agro musialem kontrować samobójców przy czym padło mi 1100 lk:)

Dośc jarania sie sam widzisz jestes lepszy ja jestem "noobu" ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry