Cytowanie selektywne.

  • Rozpoczynający wątek Atanvarne
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za opcją `cytowania selektywnego`?

  • Tak, jestem za :)

    Głosy: 36 67,9%
  • Nie, to jest niepotrzebne.

    Głosy: 17 32,1%

  • W sumie głosujących
    53
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Od dłuższego czasu denerwuje mnie to, że nie ma opcji na `cytowanie selektywne`. Jestem typem leniucha :D(pewnie duża część tego forum, także) i lubię jak wszystko mam pod ręką.
Byłabym wdzięczna za tą funkcję, ułatwiłaby ona po prostu życie ;)

:rolleyes:
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cytowanie selektywne.

Jestem za ,tez czasmi mnie to wnerwia.

Dodaj sonde.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Odp: Cytowanie selektywne.

a może jakieś rozwinięcie jak by to miało działać?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cytowanie selektywne.

No więc:
zaznacza się myszką dany tekst (to jest po to, gdy nie chce się cytować całej wypowiedzi), potem klika się na opcję `cytuj selektywnie`, i od razu w odpowiedzi pojawia się w bb-code ten zaznaczony uprzednio tekst - tak jak w normalnym cytowaniu całej treści.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cytowanie selektywne.

klikasz cytuj, zaznaczasz sobie fragment, ktorego nie chcesz, usuwasz i wychodzi na to samo. ta propozycja ani nie zmiejsza liczby klikniec, ani niczego nie przyspiesza
 

DeletedUser17915

Guest
Odp: Cytowanie selektywne.

Z powodów wspomnianych przez ambafa... jestem przeciw.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cytowanie selektywne.

jestem na nie,nic by to nie ułatwiło.:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cytowanie selektywne.

Ale ta funkcja powinna być dostępna dopiero po kliknięciu "odpowiedz" i tam możemy wybierać szybko kilka cytatów różnych graczy lub nawet tego samego gracza a to już tak szybko ja mówi ambafatimabyloinima nie da się zrobić.
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Cytowanie selektywne.

klikasz cytuj, zaznaczasz sobie fragment, ktorego nie chcesz, usuwasz i wychodzi na to samo. ta propozycja ani nie zmiejsza liczby klikniec, ani niczego nie przyspiesza

ta to zwykle na nie , ludzie zmiencie podejscie do pewnych spraw, co tobie niby amba miało by przeszkadzac w dodatkowym przycisku okna odpowiedzi, czy przeszkadzałby ci lekko odmieniony widok? czy aż tak by cie to raziło by twoim zdaniem było warte odrzucenia?
 

DeletedUser15106

Guest
Odp: Cytowanie selektywne.

Xenofantor - Tutaj dajemy i oceniamy propozyzje. Amba zagłosował na nie i nie możesz się go czepiać.

Co do tematu:
klikasz cytuj, zaznaczasz sobie fragment, ktorego nie chcesz, usuwasz i wychodzi na to samo. ta propozycja ani nie zmiejsza liczby klikniec, ani niczego nie przyspiesza

Popieram. Jestem na nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Odp: Cytowanie selektywne.

No więc:
zaznacza się myszką dany tekst (to jest po to, gdy nie chce się cytować całej wypowiedzi), potem klika się na opcję `cytuj selektywnie`, i od razu w odpowiedzi pojawia się w bb-code ten zaznaczony uprzednio tekst - tak jak w normalnym cytowaniu całej treści.

A możesz mi pokazać jakiekolwiek forum posiadające taką opcję? Bo ja sobie nie wyobrażam w jaki sposób miałoby to TECHNICZNIE być rozwiązane. :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cytowanie selektywne.

Cytowanie selektywne nie jest opcja zintegrowana z VBulletin a wiec wymagaloby to plugina badz hacka,pomysle nad czyms takim w wolnej chwili.
Natomiast widze,ze kolega udostepnil wam "multicytowanie" czyli cytowanie wielu postow w jednej odpowiedzi.Maksymalnie mozecie zacytowac do 10 postow innych uzytkownikow w jednej swojej odpowiedzi.
Wystarczy kliknac na button "Multi-Quote this Message" w jednym poscie i analogicznie w nastepnym niekoniecznie nawet w tym samym wątku aby klikajac na "odpowiedz" automatycznie miec wklejone cytaty tych postow.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cytowanie selektywne.

No i po co komu to "cytowanie selektuwne"???
Klikacz 'cytuj' i czego tam nie chcesz to usuwasz!!! (i po problemie)

Ja bym wolał gdybu tu się dało cytować kilka wypowiedzi naraz! (tak jak na niemieckim forum plemion)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cytowanie selektywne.

No ale nie ma tego na naszym polskim forum i to utrudnia cutowanie kilku wypowiedzi na raz!

Tak ogólnie to ja poparłem że dobry pomysł!
 
Status
Zamknięty.
Do góry