CoTy vs the terror

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser169406
  • Data rozpoczęcia

CoTy? vs The teror

  • CoTy?

    Głosy: 9 47,4%
  • Terror

    Głosy: 10 52,6%

  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser169406

Guest
zapraszam teraz na koniec mocny jestes i wpadasz teraz sie wykarz:D

Termin: Dokladny do ustalenia
Zasady :
Wioska 2138/500pkt
Szlachta: paczki
Rycerz i przedmioty: brak
Limit fake łącznie można wykonać 6 ataków
Nagroda 100pp
Wojska 16k
Można tylko posiadać wojska offensywne gramy bez deffa( max 150 pika na początku po czym zostają kasowane )
Dozwolone katasy :5
 

DeletedUser178503

Guest
Na kogo wy głosujecie haha Na gościa, który w życiu żadnej rundy nie wygrał :p
 

DeletedUser169406

Guest
Skoro teror jest taki mocny to niech przyjmuje pojedynek:D ja sie go nie boje :D
 

DeletedUser181368

Guest
Głos na CoTy:) Terror raczej nie jest taki dobry w szybkich.
 

DeletedUser169406

Guest
Niech teror gra:) cwaniaczek taki sam jak i detox tylko detox to chodziaz atakuje od poczatku nie takie zagrania jak teror;D
 

DeletedUser165813

Guest
Terrot to stary wyjadacz szybkich ja zawsze uważałem, że jest w top 10 najlepszych graczy szybkich
 

DeletedUser169406

Guest
Terrot to stary wyjadacz szybkich ja zawsze uważałem, że jest w top 10 najlepszych graczy szybkich

Zobacz jego staty w tych najlepszych:D

http://screenshooter.net/1097662/jlxvldc


A tu moje to nie wszystko mam jeszcze jedno konto na którym mam sporo i mniej wazne na których po 10-15 rundek wygrałem:p wiec niewiem gdzie ty go widzisz na takiej liscie,jesli faktycznie jest taki dobry to niech gra pojedynek:D
http://screenshooter.net/1097662/kkeuokw



I dodam ze gram krócej:D
 

DeletedUser178152

Guest
grasz krócej, ale terror gra rzadko, mimo, że gra dłużej
 

DeletedUser162565

Guest
Chętnie zlał bym Ci po raz kolejny dupsko , ale jestem człowiekiem z zasadami a już nie raz pisałem że z zasady gram dla zabawy nie dla jakichś pojedynków , ja nigdy nie czuje się lepszy bądź gorszy nie wygarniam komuś czy jest dobry czy kiepski , zawsze jestem z grającymi z jednymi się walczy mimo że zna się od lat i lubi bardzo , jednak i wygrana i przegrana cieszy tak samo , pojedynek to mógłbyś sobie zrobić jakieś 150 lat temu na dzikim zachodzie w usa , i podejrzewam że to byłby twój jedyny pojedynek , ponieważ twoja pycha połączone z zbytnią pewnością siebie zasługują na wszelkie zagrania .
Niestety gdybym przyjął pojedynek z Tobą ( raz Ci się udało mnie pociś i robisz się bogiem ) musiałbym przyjąć paredziesiąt poprzednich a z zasady i zwłaszcza braku czasu tego nie robię .

myślisz że statystyki to wszystko ? he teraz grają totalne bociska z rzadka wpada ktoś ze starej ekipy myślisz że twoje punkty nabite na botach którzy nie znają pojęcia "unik" a co dopiero kontra czy farmienie robią na mnie jakiekolwiek wrażenie ?
jak to mówi popek król albanii "nie sądzę" .
Jeżeli sądzisz że wypowiedziałeś mi jakiś pojedynek a jako że ja z zasady ich nie gram i dobrze o tym wiesz , i uznasz to za walk over a to da Tobie jeszcze większe poczucie radości z własnej głupoty to jak najbardziej ciesz się w końcu ja też mam z Ciebie niezły ubaw :)

Poćwicz na botach i nie proponuj mi więcej straty czasu za marne pareset punktów premium , mój czas nie jest warty walki z kimś kto nie jest warty nawet 5 minut czasu mojego życia a co dopiero 3 godzin .

Pozdrawiam Ciebie i twoją dumę
 
Status
Zamknięty.
Do góry