Coma18 & M3L0N vs CoTyTutajRobisz & B0N3RO

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser169458
  • Data rozpoczęcia

Kto zwycięży ?

  • Coma and M3L0N zwyciężą

    Głosy: 15 65,2%
  • CoTyTutajRobisz and B0N3RO Zwyciężą

    Głosy: 5 21,7%
  • Pojedynek się nie odbęzie lub zostanie przerwany

    Głosy: 3 13,0%

  • W sumie głosujących
    23
Status
Zamknięty.

DeletedUser169458

Guest
Zasady:
-wioska startowa 26/66/500 pkt
-Gramy off ,bez deffa
-początek ataków od 16k offa (raport). ataki , gdy wszyscy gracze będą gotowi.
-Fake limit: bez fake.
-Pałac: paczki.
-Limit grubasów:1 na gracza.
-bez katapult
-Minimum 4 k wojska w zagrodzie w każdym ataku
-Nagroda , 30 pp od gracza przelewana do osoby 3. ( do uzgodnienia )

Pojedynek przerwany , jeżeli wtrącą się osoby 3
Warunki jeszcze do uzgodnienia.


acc?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser162819

Guest
Minimum 4k wojska w każdym ataku??? Czyli jak na szybko chcę kontrować i poślę za mało na kontre to przegrywam??
 

DeletedUser174261

Guest
smieszny ten pojedynek... nie ma fejkow.. 4 k wojska.. bez fejkow to ja moge nawet na monety zagrac ze stepem i byl by remiś chyba ze po jakimś czasie 1 grubas by zbil popa :p
 

DeletedUser162819

Guest
smieszny ten pojedynek... nie ma fejkow.. 4 k wojska.. bez fejkow to ja moge nawet na monety zagrac ze stepem i byl by remiś chyba ze po jakimś czasie 1 grubas by zbil popa :p

Nie ma sprawy ;) 16k woja do ataku potwierdzone raportem i możemy grać na 4 grube :p
Only off
 

DeletedUser169406

Guest
Melon weź keymil nie żartuj:) ostatnio go ogarnełem na słabym necie:) On miał 3 wioski i miał 17k a ja 1 wioskie 4 k i grubych 3 a on 4:) i go podbiłem:) troche pokory:) a coma padła by:) tylko born niema czasu:)
 

DeletedUser

Guest
Melon weź keymil nie żartuj:) ostatnio go ogarnełem na słabym necie:) On miał 3 wioski i miał 17k a ja 1 wioskie 4 k i grubych 3 a on 4:) i go podbiłem:) troche pokory:) a coma padła by:) tylko born niema czasu:)

nie ma to jak wykorzystać sytuacje gdy ktoś sporo wtopił będąć wypakowanym defem i mająć te pare stów lekkiej ;) gratuluje Ci że wtedy mnie przejąłeś, jesteś wielki.
 

DeletedUser159420

Guest
nie ma to jak wykorzystać sytuacje gdy ktoś sporo wtopił będąć wypakowanym defem i mająć te pare stów lekkiej ;) gratuluje Ci że wtedy mnie przejąłeś, jesteś wielki.

raz cie widziałem raz cie przejałem :D pamiętasz ta nasza umowa, że nie atakujemy sie dopóki nie będziemy mieli szlachty i zrobiłem 4 gdy ty nie miałeś pałacu :p ehh wspomnienia piękna rzecz
 

DeletedUser169458

Guest
Shandlar, Wy ledow we 3 mi rade daliscie , a co dopiero z melonem -.-
 

DeletedUser169406

Guest
Weź niezartuj nawet:) sam ostatnio bym Cie podbij tylko meko popa mi zbił a ty dobijałes 3 razy po 3 bo słałes jak noobek:) a mi ostatni nawrót został by:) wiec wiesz;) a co w 3 to gdyby nie Ci kolesie co sie zaraz rzucili na nas.Bo im kazaliscie;) i co ostatnio budowałem offa a wy w 3 niedaliscie rady 1 wioski obronic weź sie zlituj:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry