CO-playing

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17207
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17207

Guest
mam pytanie czytałem oczywiście artykuł http://forum.plemiona.pl/showthread.php?100028-CO-playing jednak interesuje mnie inna sprawa mianowicie czy CO-playing nie może grać na innych światach.

Załóżmy że gramy na świecie X wspólnie gracz nie ma czasu na prowadzenie konta i kasuje konto nie gra już od pewnego czasu na świecie X ale gra na świecie Y gracz z świata X szuka CO-playing i kontaktuje się z graczem który gra na świecie Y czy zostanie jego CO-playing on się zgadza, ale czy jest to ok w stosunku do regulaminu ?
 

Ilikebigbutts

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
847
Nie jest, gracz który będzie co-playerem nie może mieć żadnego aktywnego konta na żadnym świecie.
 

DeletedUser17207

Guest
ale przecież nie ma żadnych powiązań konta Inny świat to inny świat. Gracz nie może przynieść korzyści z innego świata. Nie widzę po prostu powiązania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ilikebigbutts

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
847
Nie ma żadnych powiązań, ale taki jest regulamin i na to nic nie poradzisz ani nie ma co z tym dyskutować.
 

DeletedUser17207

Guest
nie no rozumiem tylko nie mogę tego znaleźć w regulaminie dlatego pytam. I nie wiem jak to jest traktowane jako multikonto ? czy jak ?
 

DeletedUser160591

Guest
Po prostu nie wolno przekazać hasła do konta innemu graczowi, ale osobie która nie jest graczem już tak. Jest to głupota, ale co zrobić? Tak sobie ktoś wymyślił.
Najlepiej by było jakby zakazać co-playingu.
 

DeletedUser159480

Guest
nie no rozumiem tylko nie mogę tego znaleźć w regulaminie dlatego pytam. I nie wiem jak to jest traktowane jako multikonto ? czy jak ?

Punkt ten jest tylko w regulaminie, gdzieś kiedyś słyszałem, że nie ma on odzwierciedlenia w grze i nie ma żadnych kar za to.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
gdzieś kiedyś słyszałem, że nie ma on odzwierciedlenia w grze i nie ma żadnych kar za to.

Niestety, była to wierutna bzdura.

Tabela kar napisał:
N. Przekazanie hasła innym graczom w celu innym niż w punkcie O:
1. Pierwsze przewinienie - blokada na 7 dni.
2. Kolejne przewinienie - kasacja konta na danym świecie, poprzedzona 14-dniową blokadą.
3. Kontynuowanie procederu na dowolnym ze światów = wykluczenie z gry (ban globalny).

Powtórzę poprawną odpowiedź na to pytanie. Gracz może przekazać hasło do konta osobie, która nie jest graczem - tj. nie ma aktywnego konta na żadnym świecie - i tylko takiej osobie. Przekazanie hasła do konta innemu graczowi jest zabronione.

Swoją drogą co to za problem - z konta coplayera zarejestrować się na nowym świecie i się ugadać, kto będzie zawiadował tamtym kontem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry