Co lubicie w tej grze?

Choinkaa

Pikinier
Wynik reakcji
210
Co lubicie w plemionach?

Chciałbym żebyście w tym temacie podzielili się swoimi odczuciami na temat tego co lubicie w plemionach.

Ja postanowiłem zrobić ranking w punktach.
Myślę że to może być miła odmiana od burd w dyskusjach o świecie x.

1. Satysfakcja z przejęcia wioski.
Nic nie cieszy w tej grze jak to, że lecisz sobie na gościa w early gamie, planujesz to sobie, obserwujesz go, liczysz, ogarniasz ludzi, wysyłasz na niego ataki na rano i ja mam tak że jestem tak podekscytowany czy mi się uda, że jak ataki wchodzą 7:00 to ja sam z siebie potrafię obudzić się 6:50 np. 5 minut przed budzikiem. A jak już przejmę wioskę to zamiast iść spać, jak człowiek, to sobie na nią patrzę i planuję jeszcze przez pół godziny co będę w niej budować, jaką armię rekrutować, oglądam budynki, jak wysokie eko to tak cieszy oko, potem cały dzień od razu jakiś taki lepszy, jakby nie siadło to mam przygotowane smutne soundtracki z Naruto do słuchania i szlochania i też jest fajnie nastrojowo.
2. Ludzie w tej grze.
Ta gra to symulator wojny, i pierwszym celem dla większości powinna być rywalizacja, przynajmniej na początku przygody, jednak to tylko gra, a raczej kocioł do którego wrzucone jest np. 10 tysięcy różnych graczy, małych ludzkich istnień, które mają ze sobą interakcje, tworzą małe społeczności, sieci wpływów, a nawet więzi. Po czasie mam wrażenie że to jest piękne, że na początku stajesz się freakiem w takiej gierce spędzasz tyle czasu że ciężko w ogóle pogadać o tym z kimś z reala bo pomyślą że jesteś zdrowo pierdolnięty, ale potem zdajesz sobie sprawę że hej tutaj masz innych freaków, którzy Cię w tej kwestii mogą zrozumieć i w wielu innych, więc można się zakumplować z kilkoma i potem okazuje się że to całkiem niezgorszy sposób do zawierania przyjaźni.
Ale też bardzo ryzykowny, ponieważ to tylko internet i ludzie potrafią się tu traktować bardzo źle ze względu na poczucie bezkarności, anonimowości zawsze można po prostu wyjść z gry jakby się za dużo namodzilo.
3. Płeć piękna.
W tę grę grają piękne, inteligentne, przemiłe kobiety. Ten punkt zależnie od nastroju mógłby być na miejscu pierwszym, miłe panie jesteście koksami nie zmieniajcie się.
4.FO
Forum ogólne plemion to takie ekscentryczne miejsce w internecie w którym głównie ludzie podzieleni na obozy poważnych graczy, graczy luzaków, personelu fo i stałych bywalców fo, prowadzą oni ze sobą spiny, prowokują się i prowadzą ze sobą dyskusje na temat kos, analizują itp.
Jednak najfajniejsze dla osób które już mają w dupie tę grę jest to, że można tu wejść i to jest taka bezpieczna przystań, ponieważ niezależnie jaka chujoza się dzieje w Twoim życiu wejdziesz sobie to tu jakiś bulwiszon się przepycha z ciuluskiem, tu boh z berbelem liczą do 50 żeby nabijać lajki tu ktoś wyzywa support tu znika 50 stron dyskusji bo ktoś wrzucił gejowskie porno podpisane nickami, tu ktoś bana wyłapał i to jest takie cudowne błędne koło. Nicki, które tu piszą, po części się nie zmieniają od lat i to jest takie komfortowe obserwować to i dalej czuć się jakąś tego częścią nawet jeśli gra już nie cieszy to to że pewne rzeczy się nie zmieniają w tym dziwnym miejscu, do którego wracasz i widzisz część tych osób które widziałeś parę lat temu i tak idziesz z nimi po części przez czas, w różnych okresach poznajesz sobie część tych ludzi trochę, lub ich pozy, to jest dla mnie ciekawe.
5. Klin.
Jak nie walisz z bota to jest takie miłe jak uda Ci się komuś wbić klina w jakąś małą przestrzeń. Albo kiedyś miałem sytuację że siedzę sobie na głosowym z ludźmi, oni coś gadają ja wchodzę gdzieś na jakiegoś zasta patrzę a tu kareta wchodzi za minutę, odstępy 50 ms było jakieś więc 50 ms żeby trafić w idealne miejsce i ubić 3. Serducho zaczyna nawalać, ktoś coś tam do mnie gada próbuje raz nie udane widzisz jak licznik spada, próbujesz drugi raz i siadło perfekcyjnie, mówisz typom podjarany że wbileś klina z cofki w 30 sec, a oni robią totalny cringe i mają Cię za przykurwieńca, czy to nie jest wspaniałe?

Zapraszam do dzielenia się waszymi opiniami o tej grze. Może lubisz prowadzić plemię, robić Dyplo? Albo coś innego jest fajniejsze i chciałbyś przybliżyć perspektywę dlaczego daje Ci satysfakcję.
 
Wynik reakcji
54
2.
a) Gdy trafiasz na takich ziomków altruistów i jeszcze dobrze się z nimi zgrywasz. Plus dyscyplina i można góry przenosić, rozwalać dużo większe plemienia.
W grupie wygrywa największy egoista, ale grupa wygrywa, gdy nie ma w niej egoistów.
 

DeletedUser206595

Guest
Raczej by sie nie rozpisywal gdyby to byl troll...ale to mi dalo do myslenia tak czy inaczej, wiec z dzieleniem to sie wstrzymam xD
 
Do góry