co do tematu preziego, na temat modów.

  • Rozpoczynający wątek Banana
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
zamkniety, wiec tworze nowy. Jak to kolega wczesniej unaocznił wszystkim jest tutaj straszny bajzel, a ja wprost powiem, ze posty usuwane sa, zeby zatruszowac rozne sprawy, bo admini nie chca sie za siebie wstydzic :rolleyes: Wg. mnie modem nie powinna byc osoba, ktora gra w grze ot co (pozdro dla znajomego moda :p)
 

DeletedUser

Guest
Odp: co do tematu preziego, na temat modów.

Nie no banana... A ja myślałem że ty jesteś jednym z tych mądrzejszych graczy z Legionu.
Powiedz co ma mod na forum do grania w plemiona?
Powiedz jaki post został usunięty związany z modem a jego grą z plemionami?
Jeśli chodzi ci o tą wioskę 1/1 to słyszałem już parę wersji że to Ither tuszuje sprawę bo tam było wasze wojsko... Ludzie o co wam chodzi???
Ah.... Ja to na miejscu Ither sam bym zrezygnował... Nie dość że codziennie musi się męczyć z spamerami... Którzy piszą co dziennie tysiace nowych niepotrzebnych teamtów to jeszcze jakieś bzdury na jego temat chodzą po ś1.
Nie dość że człowiek poświęca swój czas to jeszcze robi to bezinteresownie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: co do tematu preziego, na temat modów.

a ja wprost powiem, ze posty usuwane sa, zeby zatruszowac rozne sprawy, bo admini nie chca sie za siebie wstydzic :rolleyes:

1. Posty usuwanę są, ponieważ uznane zostały za niepotrzebny spam lub są w inny sposób niezgodne z regulaminem!

2. Co mają admini do forum?! Są osoby odpowiedzialne za grę i osoby odpowiedzialne za forum. I ani My nie możemy ingerować w ich pracę, ani Oni w naszą!

3. Jeśli ktoś ma jakieś powody by sądzić, że Moderator źle wykonuje swoje obowiązki to niech przedstawi konkretne argumenty Adminowi forum (Xandariel) za pomocą PW, sprawa na pewno nie będzie zlekceważona!

4. Co do wioski 1|1 to wysyłający na nią atak musiał wiedzieć, że może to się tak skończyć! Nie widzę tutaj winy Teamu, że wioska zniknęła!

PS. Pewnie jakby nie zniknęła to byście się burzyli, że Team specjalnie pozwolił mu przejąć wioskę itp!


Zamykam
 

DeletedUser

Guest
Odp: co do tematu preziego, na temat modów.

Nie gram na s1, ale z tego co chyba widziałem, to ta wioska nie miała nazwę "wioska administracyjna", a jeżeli miała, to trzeba postawić po 100k defa, i będziecie mieli, bo jeżeli można atakować wioskę, tzn. że można ją także zdobyć ;)

A co do Ither-a, wątpię, żeby Legomaniak zrobił to specjalnie, żeby zatuszować to, bo Legion stracił nie słusznie. Raczej to drubens skasował ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry