Coś nowego...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15653
  • Data rozpoczęcia

Jak wam się podoba ten pomysł

  • Dobry

    Głosy: 1 20,0%
  • Może być

    Głosy: 1 20,0%
  • Daremny

    Głosy: 3 60,0%

  • W sumie głosujących
    5
Status
Zamknięty.

DeletedUser15653

Guest
Witam!
Chciałbym dodać do plemion coś nowego np:

Surowiec złoto:
*Nowe budynki
-Kopalnia złota
-Skarbiec
*Nowa ludność
-Skarbnik
*Nowe funkcje
-Wymiana Złota za surowce
--------------------------------
PODSUMOWANIE:
Złoto wydobyało by się z kopalni złota i transportowano do skarbca.
Potam Skarbnk(można go wyszkolić w Skarbcu) liczył by złoto.Gdy już wszystko policzy, wtedy można kupić coś na rynku za złoto.
Przelicznik złota na surowce
Złoto 5x za kupowany surowiec
--------------------------------
Pułapki//Tortury
*Nowe budynki
-Pułapkarnia(tą nazwe trzeba jeszcze dopracować)
-Sala tortur
*Nowa ludność
-Kat
*Nowe żeczy po za wioską
-Pułapki
--------------------------------
PODSUMOWANIE:
Budujemy pułapki(których nie widać w grze są one umownie).Podczas ataku na twoją wioskę losowo wpadają do pułapek żołnieże(pułapki mogą wykryć zwiadowcy któży do nich nie wpadną,po ich wykryciu żołnieże wroga nie wpadną do pułapek)(gdy żołniesz wpadnie do pułapki pułapka automatycznie się niszczy)Z pułapek wrodzy żołnieże transportowani są do Sali Tortur i tam są torturowani.Wrogi gracz może odbić żołnieży pod warunkiem że podbije wioske i odbije żołnieży.Lub można zażądać okupu.Oczywiście wrodzy żołnieże po 4 dniach tortur umierają.Można też np: połowę lub XXXX żołnieży skazać od razu na śmierć.
--------------------------------
Narazie to wszystko
Komętarze mile widziane , jeśi zapomniałem czegoś powiedzieć proszę napisać i zadawać pytania.:cool:
 

DeletedUser14905

Guest
Odp: Coś nowego...

1. Brak sondy.
2. Był już pomysł ze złotem.
3.
Koniec tego dobrego! Od tej chwili nie będzie tutaj bezmyślnych propozycji, bezmyślnych postów i przede wszystkim spamowania!

Przykłady:

1) Bezmyślne pomysły: nowe jednostki, nowe budynki, dodatkowe surowce i inne tego typu pomysły. A jakie mają być pomysły dobre? Otóż na tyle oryginalne, że nie ma ich na niemieckim forum w tym samym dziale! Czyli na prawdę wyjątkowe.

2) Bezmyślne posty: "fajny pomysł", "jestem na tak/za", "biorą pikę na ramie i idą 6 godzin, aż się zmęczą" i tego typu teksty. Jaki powinien być dobry post? Otóż, poparty argumentami i na poziomie inteligentnego człowieka.

3) Spam, czyli posty nie dotyczące tematu i typu "fantasy".

Za każde przewinie będzie 'warn'. Za 3 warny złapane na forum jest ban na 7 dni. Będę bardzo skrupulatnie doglądał ten dział i egzekwował to, co przedstawiłem w tym poście. Żadne odwołania nie mają sensu, bo i tak ich nie uwzględnię. Po prostu od teraz uważać, co piszecie w tym dziale!

Każda propozycja musi mieć sondę.
4.
Witam,

Z powodu tego iż każda sonda jest inna jak i odpowiedzi w niej zawarte postanowiłem wprowadzić takie małe sprostowanie - aby od teraz każda sonda i odpowiedzi w niej zawarte wyglądały tak samo.

Każda sonda musi zawierać następujące odpowiedzi:
1. Dobry pomysł
2. Zły pomysł
3. Nie mam zdania
4. Dobry pomysł, ale wymaga poprawek.


Ta zasada wchodzi od dzisiaj: 07.07.07 - 21:07
Każdy temat z niepełną sonda lub inna - zostaje usunięty.
5. Głupi pomysł.
6. Po kiego tortury,pułapki.
7. Po raz drugi: były takie pomysły!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11881

Guest
Według mnie jest to zbyt skomplikowane. Plemiona początkującym sprawiają juz kłopoty a po wprowadzeniu nowi gracze wyglądali by tak :eek: lub tak :confused:.

"Źle, źle, źle. Bo pujdziesz na karnego jeżyka jeżeli jeszcze raz zrobisz takie forum." - Cytat z Superniani na TVN:D:D:D:D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Coś nowego...

Brakuje mnóstwa rzeczy, wymogów, zależności, grafiki......... autor coś by chciał, ale chciałby żeby to coś ktoś opracował za niego ;]
Propozycja niekompletna - zamykam.

Jak autor będzie chciał uzupełnić propozycję - PM do któregoś z modów działu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry