Classic- dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.455
Wyjaśni mi ktoś na czym będzie polegał wybierany bonus nocny?

Możesz sobie wybrać 8h o których codziennie bedziesz mial 100% lepsza obrone.
Jest to ukłon do ludzi ktorzy pracuja w nocy a śpią w dzien.
w kazdej chwili mozesz zmienic to ale dopiero po 14 dniach sie zmieni chyba ze jest ochrona poczatkowa to od razu.
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.279
Czyli gdy w późniejszej fazie ataki będą szły dłużej, będzie można dac bonus na dzień, wróg wyśle atak wcześniej więc mielibyśmy mnóstwo czasu by spokojnie sobie bronić
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.833
Czyli gdy w późniejszej fazie ataki będą szły dłużej, będzie można dac bonus na dzień, wróg wyśle atak wcześniej więc mielibyśmy mnóstwo czasu by spokojnie sobie bronić
Tak, jeśli ataki będą szły dłużej niż 14 dni. A nawet jeszcze dłużej, bo po zmianie godzin musi upłynąć min. 24h do ponownego odpalenia się nocy. Więc jeśli ktoś dotychczas miał ustawiony czas nocy 0-8, a teraz zmieni sobie na 11-19, to noc zakończona o 8 rano dzisiaj, NIE włączy się o 11 dzisiaj (czyli po upływie 3 godzin) ale dopiero jutro o 11 (czyli po 27 godzinach). Zatem de facto wysyłając ataki trwające mniej niż 15 dni nie musimy się obawiać, że nagle wejdą one w przestawione godziny nocy.
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.279
@kmic jak to jest z tymi zadaniami? Nie ma ich w ogóle czyli nagród z nich też, czy nie ma samouczka?
 

Milamber84

Chłop
Wynik reakcji
9
Tak, jeśli ataki będą szły dłużej niż 14 dni. A nawet jeszcze dłużej, bo po zmianie godzin musi upłynąć min. 24h do ponownego odpalenia się nocy. Więc jeśli ktoś dotychczas miał ustawiony czas nocy 0-8, a teraz zmieni sobie na 11-19, to noc zakończona o 8 rano dzisiaj, NIE włączy się o 11 dzisiaj (czyli po upływie 3 godzin) ale dopiero jutro o 11 (czyli po 27 godzinach). Zatem de facto wysyłając ataki trwające mniej niż 15 dni nie musimy się obawiać, że nagle wejdą one w przestawione godziny nocy.

A co w sytuacji, gdy przeciwnik zmieni ustawienia godzin bonusu 2 tygodnie temu i zmiana będzie wprowadzona w trakcie, gdy moje wojska będą tam szły? W momencie wysyłania wojska będzie mnie ostrzegało przed godzinami jakie są w tej chwili, czy te, które będą w chwili dotarcia wojska?
 
Status
Zamknięty.
Do góry