Classic- dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
578
Drodzy Gracze!

Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o Classic :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

tjbh

Operator Gry
Operator Gry
Pomocnik moderatora
Wynik reakcji
37
Brak farmy :/ czyli nie ma co się interesować. Dobre ekipy nie wystartują i o wygraną będą walczyć plemiona które odpadłyby na etapie paru wiosek na światach z giełdą.
Ustawienia do czasu startu mogą ulec zmianie ;)
 

Irevall

Pikinier
Wynik reakcji
34
Czy pojawiły się jakieś fixy co do
brak przedmiotu do przenoszenia wioski oraz możliwości zapraszania w okolice swojej wioski
w porównaniu do 158, czy znowu można się spodziewać tego samego? :v
 

Backmonster

Topornik
Wynik reakcji
471
Super ustawienia , jesli faktycznie nie bedzie można zapraszac tez ludzi obok to propsy duze, ta regula zagrody mi tylko nie pasuje, zabardzo ogranicza to mozliwosci w obronie

Dodal bym jeszcze wysyp wiosek barbarzybskich jak bylo na tych starych swiatach, by swiat by lwiekszy i ciekawszy , a nie jedna na 10 graczy jak jest teraz i ograniczyl wsparcie do wlasnego plemienia z blokada/wycofaniem by nie tworzyly sie masowki i koalicje na starcie
 
Ostatnia edycja:

MilekxD

Miecznik
Wynik reakcji
81
Brak farmy :/ czyli nie ma co się interesować. Dobre ekipy nie wystartują i o wygraną będą walczyć plemiona które odpadłyby na etapie paru wiosek na światach z giełdą.
Światy bez farmy - brak botów do farmy, więc gra jest bardziej zbalansowana i wtedy rzeczywiście można pokazać skilla. Światy z nieograniczoną farmą w dzisiejszych czasach mają poziom giełdowych, czyli mierny.

Gracz sam wybiera bonus nocny... Wyobrażacie sobie akcje itp?
Na początku spoko, ale na późniejszym etapie rozbijanie się na bonusie :D
To lepiej dać bonus nocny moim zdanie od 24 do 8 i z 300% xD
24 - 8 byłby okej na stałe, nie ma co przekombinowywać

Dodatkowo zaproponowałbym szlachtę w synchro na 50 ms lub może nawet 40 ms ]:-> wtedy byłaby dopiero zabawa, no i oczywiście bez technologii. Reszta wygląda obiecująco, propsuję :)

Edit: i dajcie monety zamiast paczek, szanujmy się :D
 
Ostatnia edycja:

hermitowski

Chłop
Wynik reakcji
2
Dodatkowe parametry świata:
- brak przedmiotu do przenoszenia wioski oraz możliwości zapraszania w okolice swojej wioski - zatem osoby chcące się znaleźć niedaleko siebie powinny dołączyć do gry w fazie wstępnego logowania, dołączyć do tego samego plemienia i być w nim w momencie startu świata
To co tutaj napisaliście to jest tylko mała część prawdy; czemu nie przyznacie jawnie, że istnieje metoda na obejście tego w postaci zapraszania znajomych na świat z ekranu przedstartowego? Albo temu jawnie nie zaprzeczycie, jeżeli to się zmieniło?

W sumie po pl158 to te ustawienia sprowadzają się do tego, że na świecie ma się tylko jedną wystartowania ze znajomymi (na początku). Jakby ktoś chciał ekipą wlecieć na obrzeża to się po prostu nie da; a samemu to chyba też nie o to, aby grać w tą grę :).

kiedy tutaj się pojawią prawdziwe/szczegółowe ustawienia:

Czy planowany jest jakiś timeout w postaci zmian pomiędzy członami plemion? Czy wciąż na początku można grać w X członów i sobie przesyłać deffa jak wygodnie?

A no i według mnie:
Limit członków plemienia: 80
brak przedmiotu do przenoszenia wioski oraz możliwości zapraszania w okolice swojej wioski
13 października koło południa - zakończenie wstępnego logowania i start

wydaje mi się, że świat startuje za szybko po ogłoszeniu, jeżeli jedyna szansa wystartować ekipą to wstępne logowanie; jak ktoś ma darmy to i tak sobie pościąga znajomych, co pokazał pl158, gdzie nawet czas 5 dni wystarczył :) Skoro również też ma być ta 'dyskusja' na temat ustawień świata to bym proponował o tydzień przesunąć, aby jednak był na nią czas.

Nowe funkcje Premium: nie (brak kampanii bonusowej)
A czy będzie 'normalna' (targetująca wszystkich) kampania za plny? np. kup 10k ppków przywilej albo wojenny wysiłek dostaniesz gratis.
Czy jest planowany jakiś event na start świata?

@Lord Miksa ten świat wygramy :D
 
Ostatnia edycja:

Wujaszek

Pikinier
Wynik reakcji
35
Ustawienia miodzio :D ino technologie wyj**** i jest piekny swiat :) na takim to i mozna byloby nawet wstawić blokadę do zmiany plemienia po 90 dniach, bo 80 miejsc to juz sporawo :) na pewno będzie ciekawie
 
Wynik reakcji
199
fajnie - można skończyć tą beznadzieje na s158 - ustawienia super, troche za duże kombinowanie z tym bonusem, byłoby miło, gdyby zamiast paczek były monety, jednak ogólnie ruch w dobrą strone :)

Nawet kmic wyszedł z szafy, szkoda że się nie pokazałeś OPIEKUNIE, kiedy zepsuliście 158 :)
 

Manahir

Miecznik
Wynik reakcji
275
Wsparcie bez limitu?

No to zobaczycie rekordową ilość darm XD

Co za ludzie (SUPPORT) XDDDDDD
 

Hirzuen

Chłop
Wynik reakcji
1
bonus nocny stały 0:00 do 8:00 to ustalenie własne jest bezsensu. Wsparcie tylko do plemienia / sojuszników plemienia.
 
Status
Zamknięty.