Ciemniejszy motyw interfejsu w porze nocnej

Czy ciemniejszy motyw interfejsu gry, dla późnejszej pory to dobry pomysł?


  • W sumie głosujących
    65

kris7453

Chłop
Wynik reakcji
2
Witam, chciałem zapytać czy w niedalekiej przyszłości można by się spodziewać ciemniejszego motywu gry dla pory wieczornej/nocnej.
Wygląd wioski zmienia się na nocny, późną porą, natomiast interfejs gry jest bardzo jasny i bardzo razi w oczy późną porą oraz bardzo kontrastuje z widokiem wioski.
Do plemion wracam już od czasu gdy zacząłem grać na świecie 18, no i jestem pewny, że taka odmiana wszystkich by mile zaskoczyła. Pozdrawiam.
 

kris7453

Chłop
Wynik reakcji
2
Jak wspomniałem interfejs bardzo kontrastuje z ciemnym widokiem wioski, a ściemnianie ekranu, kontrastu na pewno nie poprawia. Regulowanie jasności ekranu każego wieczoru też jest kiepskim rozwiązaniem, biorąc pod uwagę, że aktualnie wiekszość aplikacji oferuje ciemny motyw.
 

Generał Stal

Chłop
Wynik reakcji
3
Poważnie, czy twórcy gry mogliby w tym kierunku coś zadziałać?
Swój monitor mam na tyle ciemny, by móc widzieć rzeczy, na których w międzyczasie pracuje. Mimo tego plemiona dalej są za jasne, a po X godzinach przy komputerze jest to dla mnie naprawdę duży problem.
Mam tak X świat z rzędu i jestem w szoku, że dalej nie ma takiej opcji.
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
@kmic
Kolega wyżej pyta czy istnieje choćby cień szansy aby taką opcje wprowadzić, także może zaszczycisz nas odpowiedzią? ;D
 

Bez Paniki

Chłop
Wynik reakcji
2
Appka plemion w trybie ciemnym też jest straszna. Mapa ciemna, ok, ale cała reszta tak bije po oczach, że szok.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Proszę o sprawdzenie, czy sytuacji nie poprawiłoby korzystanie z natywnego trybu nocnego wbudowanego w Android jak i Windowsa (i zapewne także w innych OS, ale obecnie nie używam, więc nie mam jak sprawdzić).
Ja na wszystkich swoich urządzeniach mam ten tryb włączony od 23 do 7 rano i działa całkiem skutecznie. Dzięki temu nie muszę się martwić, że jak nagle zmienię stronę czy aplikację to zostanę "porażony" blaskiem...
W razie czego dla Windows 10:
Start -> Ustawienia -> System -> Ekran -> Ustawienia wyświetlania nocnego.
 
Do góry