Ciekawy temat z francuskiego forum - świat międzynarodowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser192125
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz?

  • Jestem za.

  • Jestem przeciw.

  • Nie mam zdania.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.641
Jak oni turnieju międzynarodowego na 200 osob nie potrafili ogarniać na bieżąco xD a co dopiero na tyle graczy

szybkie międzynarodowe turnieje kiedyś były gdzie predzej cie inny rodak skosował niż taki rumun podbił xD
 

DeletedUser192125

Guest
Fajny ten turniej międzynarodowy, podoba mi się, że chociaż staracie sie powiadomić graczy, o tym że taki świat startuje, nie jest to równoznaczne z udostępnieniem tego świata z poziomu strony głównej każdej wersji językowej, ale i tak jest okejka, bo powinno to wpłynąć pozytywnie na ilość graczy tak czy siak.
Pozdrawiam @Lateralis @kmic
 

DeletedUser192125

Guest
Udało Ci się Czewis, GZ
No tak średnio bo to nie będzie swiat z mojej wizji z bardzo ścisłymi państwowymi sojuszami przeciwko innym państwom, bo limit członkow w plemieniu wynosi 12, więc aż tak kolorowo nie jest xd, ale powinno wbić sporo ludzi i tak, jeżeli na każdym forum to ogłosili.

Ale jak pisałem, jest okejka
 

DeletedUser192125

Guest
Jasne, że nie zrobią. Mają nas gdzieś i to totalnie. 2 dni czekałem na odpowiedź od Kmica i jak się upomniałem to napisał "myślałem, że to pytanie retoryczne"... Napisałem kolejną wiadomość to już 1,5 dnia czekam znowu. Taka z nimi gadka.
Ten post jest jak wino.
z wiekiem, im wyżej Marseusz awansuje, tym zabawniej to wygląda xD



jak tam ten Twój międzynarodowy świat czewis?
Polacy zostali pokonani :/
 

Obywatel Leszcz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.514
Z tego co na forum było przdąkane to sami siebie pokonali
Czy ktoś ma lepsze źródło ? Ciekawi mnie historia naszej cebulowej kompani
 

DeletedUser192125

Guest
Czy z okazji wygranej POLSKI z Hiszpanią będziecie mogli przyśpieszyć realizację tej propozycji?
tenor.gif
 

potak

Chłop
Wynik reakcji
10
I jak tam luki, nastąpił jakiś progres w technologi, który by to umożliwił?
Może w następnej dekadzie coś się podzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ubywa im powoli tej dekady ( ͡° ͜ʖ ͡°)

~10-15k graczy na świat (nawet jeśli połowa to mulciaki), wciąż wystarcza, żeby się kasa zgadzała
 

DeletedUser192125

Guest
Sto lat dla tematu <3 już trzecie urodzinki, rośnie jak na drożdżach <3
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.641
A no odbywał sie niedawno szybki międzynarodowy

Anglicy urządzili sobie zbiorowy gwałt na reszcie
 

nnenek132

Chłop
Wynik reakcji
7
Ale jednak światy szybkie czy jakoś przyśpieszone to zupełnie co innego niż zwykły świat trwajacy kilkanaście miesięcy.

Mam nadzieję, ze kiedys takie świat z tej propozycji wystartuje choćby w EU. Na pewno byłby to ciekawy świat.
 
Do góry