Chat

  • Rozpoczynający wątek Don Shadow
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się mój pomysł?

  • TAK

    Głosy: 12 40,0%
  • TAK , ale bym coś poprawił

    Głosy: 3 10,0%
  • NIE

    Głosy: 15 50,0%

  • W sumie głosujących
    30
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
otóż mój pomysł jest taki żeby na forum była opcja Chatu który byłby dostępny dla wszystkich żeby nie było takiego spamu typu :ktoś otwiera temat w dziale dyskusje bo chce o czymś porozmawiać lub podyskutować i żeby mu odpowiedzieć trzeba wejść odpowiedz potem zatwierdź odpowiedź(co może trwać na krótką wiadomość nawet minutę) a Chat był by taki że piszesz szybko wiadomość i wciskasz klawisz enter lub myszką na wyślij. powiedzcie czy nie ułatwiło to by trochę porozumiewania sie na forum?proszę o sensowne komentarze

#edit
jeżeli znajdziecie jakieś literówki to pisać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Chat

forum - czat, forum - czat. cos mi sie wydaje ze widze pewna roznice. jeszcze raz: forum - czat. yes i did, i did i saw a pussy cat.
a po ludzku: czat jest w grze, po co Ci drugi na forum, forum to jest taki wynalazek, ktory wyglada wlasnie jak forum. czatow w necienie brakuje, moze tam znajdziesz swoj drugi dom? a jak Ci chodzi o tematyczne to masz w grze
 

DeletedUser22105

Guest
Odp: Chat

Było kilka takich propozycji (chyba z trzy) ale Xandriel się nie zgodził.
 

DeletedUser23910

Guest
Odp: Chat

jak dla mnie to może być,
chociaż u mnie w plemieniu trudno natrafić na kogoś co będzie dostępny
wtedy co ja.

ale na pewno zrobisz, tak?
 

DeletedUser17172

Guest
Odp: Chat

Może być ale kto to ma docenić pomysł wcale niegłupi

[MARQUEE]Ortografia,interpunkcja,gramatyka nie gryzą !:p:p:p:p[/MARQUEE]
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Chat

A po co ci czat? Poczatować to możesz sobie na GG. To jest forum gdzie ma się toczyć poważna rozmowa. (za wyjątkiem offtopicu)
 

DeletedUser25993

Guest
Odp: Chat

Chat jest zrobiony:) Na stronie głównej widnieje informacja;)

Chat został wykonany przez:
Shannqę
Bryffta
i Diabelko

Na razie jest w fazie testów, więc mile widziane uwagi na kanale #plemiona.support ;)
 

DeletedUser25993

Guest
Odp: Chat

Taa, tak Wam się wydaję, ale przybrać odpowiednie ustawienia i wygląd wcale nie jest tak łatwo, uwierz mi shoter ;F Włożyliśmy w to bite 5 godzin pracy z Shannqą i Bryfftem :]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Chat

Już jest czat. Chodziło Ci chyba o shoutbox (czy jakoś tak;)) Tez kiedyś dawałem taka propozycję, ale nie przeszła.
Teraz, gdy jest czat, to niepotrzebne.
 

DeletedUser23648

Guest
Odp: Chat

czat juz jest, a jeszcze po jednym dla kazdego plemienia zmulilby serwa >.<

P.S.
ambafatimabyloinima
gratuluje awansa na modka :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Chat

forum - czat, forum - czat. cos mi sie wydaje ze widze pewna roznice. jeszcze raz: forum - czat. yes i did, i did i saw a pussy cat.
a po ludzku: czat jest w grze, po co Ci drugi na forum, forum to jest taki wynalazek, ktory wyglada wlasnie jak forum. czatow w necienie brakuje, moze tam znajdziesz swoj drugi dom? a jak Ci chodzi o tematyczne to masz w grze

I co ? w każdym temacie jesteś taki mądry że hej, za każdym razem widać w Twoich odpowiedziach uszczypliwość, ironie i cwaniactwo - już raz Ci napisałem zwolnij i odpowiadaj jak człowiek bo rozumy pozjadałeś.

Następnie panie modzie używaj poprawnej pisowni, zadania zaczynamy z dużej litery i kończymy kropką, innych pouczasz a sam nie jesteś lepszy.

Skarbonka

P.S.
ambafatimabyloinima
gratuluje awansa na modka

Niedobrze się robi jak widzę taką wazelinę....
 

DeletedUser23648

Guest
Odp: Chat

-.-
nie rozumiem cie. zauwazylem, ze kolega awansowal z test moda na modka, wiec mu pogratulowalem przy okazji...

co do kropek i wielkich liter... na forum zazwyczaj pisze sie szybko, wiec kazdemu moze sie zdazyc zapomniec o kropce czy o przycisnieciu shifta...

P.S.
Sry za polskie znaki, ale pisze z innego kompa, gdzie nie dzialaja polskie znaki

sry za offtop

zamknijcie ten temat, zanim spamowisko sie zrobi...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry